Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

upozornenie

Dakujem Tomas, som fascinovana tvojim sposobom myslenia, ktore je nechcem urazit ale jednoduche. Si ako apostoli, ktori nerozumeli podobenstvam.

K reinkarnacii - clovek bude sudeny a odsudeny napr.do ocistca a nim moze byt reinkarnacia. Ja netvrdim ze to tak je, nemam to odkial vediet, no je to jedna z moznosti toho co bude. Mozno sa chytis slovicka ,,raz,, v biblii, no to by chcelo studovat jazyky a preklady. Napr. v nemcine slovo ein znamena jeden ale aj nejaky. Biblia bola mnohoraz prekladana a prekladmi vzniklo vela chyb.

Evolucia - Genezis je pisana obrazne, to sme sa ucili na nabozenstve na zs, dokazov evolucie je mnoho, mas ich aj na vlastnom tele - napr. zuby mudrosti, kostrc, slepe crevo atd. Ak mas zaujem, vies si o tom precitat aj sam. Ja ta presviedcat nebudem, mna len fascinujes. Este by som chcela vediet, preco je evokucia pre teba takou prekazkou? Ved sa vobec neprieci s bibliou.

Tomas12345

hartak :

Prežitky z minulých životov nie sú pravda. Skoro každý človek sa v minulých životoch vidí na velmi vysokej pozícii, či už je to šlachta alebo panovník. A takéto niečo nie je možné.

upozornenie :

"Co ak je reinkarnacia formou ocistca? To neprotireci tomu, ze budeme za svoje skutky sudeni."

Reinkarnácia nemá opodstatnenie pretože je napísané :

List Hebrejom 9:27
A ako je ustanovené, že ľudia raz zomrú a potom bude súd,

"mozes rozvinut svoju myslienku o evolucii? Samozrejme, ze evolucia je vedecky dokazana, o tom nie je dovod diskutovat. Mna len fascinuje tvoj polofanaticky sposob myslenia a chcela by som o tom vediet viac."

Evolúcia odporuje Biblii, kapitole Genezis a mnohým iným biblickým veršom vrátane Pavlovho (Rim 1:20). A kedže Božie slovo je pravda (Jn 17:17) aj kniha Genezis opisuje pravdu a teda evolúcia nemôže byť podľa Biblie pravdivá.

Dalšia vec je tá ž chýbajú dôkazy evolúcie. V prírode sú všetky zvierata 100% prispôsobené svojmu prostrediu. Nic také ako poločlovek, polokon, či zvierata meniace sa v iný druh nenájdeš, a nenájdeš také niečo ani v skamenelinách, žiaden medzičlánok, a pritom by ich podla evolucnej teorie malo byť mnoho.

hartak

pre tomas12345,karma nie su nezmysly,a reinkarnacia existuje,a su ešte prežitky a zažitky z min.životov,stretavam sa a riešim to pravidelne,a boži súd? žiadny nie je,boh ta nekonečna laska,nas pozoruje,boži súd, su to cirkevne manipulacie,....ak robili zlo naši predkovia,davny aj nedavny,trpime my a nase deti,ak robime zlo my,taktiež trpia naše deti ,a dalšie pokolenia po nich,vnučata,pravnučata.....tak veru,a na okraj,maš zataž,začiatok ,davna minulost,nemusiš verit,je to na tebe,ak som sa dotkol,ospravedlnujem sa,...vsetko dobre želam...

upozornenie

Co ak je reinkarnacia formou ocistca? To neprotireci tomu, ze budeme za svoje skutky sudeni.

Tomas: mozes rozvinut svoju myslienku o evolucii? Samozrejme, ze evolucia je vedecky dokazana, o tom nie je dovod diskutovat. Mna len fascinuje tvoj polofanaticky sposob myslenia a chcela by som o tom vediet viac.

Tomas12345

Karmická záťaž je nezmysel. Karma a reinkarnácia neexistuje ! Za svoje skutky budeme súdení na konci, pri poslednom súde!

Bohatier :

Evolúcia je nezmysel.

hartak

pre bohatier,ak môžem,silna karma po otcovi,priestor kde byvaš,23 temnych duši,tažoba,...maš pusunuty atlas,tj.prvy stavec krčnej chrbtice,občasne zavraty,bolesti hlavy,nervozita ,je potreba robit korekciu atlasu,tak som to precitil,ale len s tvojim suhlasom,davaš otazku,odpoviem,inak nezasahujem,nesmiem !priestor môžem očistit aj na dialku,..neni su to žiadne magie,je to pomoc...všetko dobre želam...

Bohatier

Hartak, docela ma zaujalo ze ako hladis na svet! (dost s tebou aj suhlasim). Zaujimalo by ma ze ci Ta napadne volaco v spojeni - ze mam hlavu nabitu ako transformator? :)) Som dost zvedavy ze kam toto zaradis ci do ciernej alebo bielej alebo je to ista forma evolucie!? Dakujem Ti za nazor.

Medea7

Ďakujem hartak, že si sa mi venoval aj ja Ti prajem nech sa Ti darí. Raz sa z toho dostanem, verím tomu. Drz sa ahoj a všetko dobre.