Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

hartak

pre medea7,už som tvoj problem,zavnimal a definoval ,..treba sa ho zbavit,tasko sa pohneš,ak vobec,ked sa ho nezbaviš,..toho problemu,hladaj tam kde ti pomožu,nie tam kde ti nepomožu,želam ti krajši život...

hartak

pre izaiaš53,reagujem,stale duch sväty,ohanaš sa cituješ,cez tie mudrosti manipuluješ,..a biblia,citaty?historicke fakty?historicke manipulacie,tak veru! skus sa zastavit a vojst do seba,..nechceš,nemôžeš? čo je za tym? pozdravujem,nevnucujem...

Medea7

Véd to Izais ja chcem prijať Ducha Svätého ale toto tu aspoň z môjho vnímania je Zem rivalita. A co keď potom do mňa každý kopne?

Izaias 53

Nie s Duchom Svätým si nerobím srandu. Ked sa znovuzrodíš a prijmeš Ježiša Krista ožije tvoj duch..je pre teba pripravený ako dar Duch Svätý ktorý ťa privedie do každej pravdy a rozumnosti. Ježiš o ňom stále hovoril aj učeníkom ktorí bez Ducha Svätého absolútne nič nechápali. Ním sa naplnili až na letnice 50 dní po zmrtvychvstaní Ježiša tak ako im to sľúbil..to všetko čo sa dialo nie sú výmysly..sú to historické fakty (tak ako ked povieš že Napoleon presiel cez alpy..nikto to nevidel ale každý tomu verí pretože to niekto zapísal do historickej knihy-v našom prípade je to aj biblia). Diali sa zázraky aj bez Ježiša cez moc Ducha Svätého ..on bol všadeprítomný Ježiš. TAk isto sa aj ty vieš naplniť Duchom Svätým teraz v tomto čase..prijmeš evanjelium a ideš ..môže sa človek uzdraviť a mnoho iných zázrakov..Pozrite niekedy čo Reinhard Bonnke dorábal v Afrike...A to nie len tak že Duch Svätý je...ty aj cítiš jeho prítomnosť..okamžite vieš cítiť na duchu že zostúpil na teba alebo sa vyliial z teba..lenže musí byť tvoj duch oživený aby si to vedela zachytiť. A toto všetko zabezpečil Kristus..aby sa obyčajný kriešny človek vedel dostať do Božej prítomnosti..žiadne kecy ..fakty a skúsenosti.

Medea7

Pomohli ďakujem ešte to analyzujem lenn v tej druhej ti autori oni sami sa pýtajú že prečo Boh mlčí a tak nejako to tam je ze akokeby sa zatajoval. V Biblii zase píše kto ma bude hľadať ten má nájde. Lenze vieš ta duchovná tematika to je veľmi ťažké lebo my nepoznáme úplnú pravdu. Potom mame z toho haluze.

Medea7

swistica kedy tu budeš? Ta druha kniha kde sa stratil Boh sa mi páči viac, je ťažšia, ale keď sa ozveš vyjadrím sa Ti k tomu.