Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

hartak

pre maltu,ak môžem,daj ruky preč,čomu neveriš, nechceš verit a nerozumieš,je to len odporučanie,precitujem niečo tažke,silne,...pre meridian,..rozpisuješ,vysvetluješ,analyzuješ,v tvojom komente je prib.5%pravdy a aj to neni tvoja pravda,ale tebou naštudovana...aj ten najhorši človek,a je ich medzi nami spusta,dostava pred svojim koncom šancu,poprosit o odpustenie,ale uprimne,a z uplneho vnutra,vtedy a tam žiadna hra neplati !ak to vtedy v tychto chvilach neprijme a nevyužije tuto šancu,stava sa z neho temna duša,a ta tlači tych,ktory žiju,a su v spojeni cez rodove linie,robit dalšie,a dalšie zlo,kym si niekto niečo neuvedomi,a neurobi poriadok,je to tažke a nebezpečne,to neni žiadna hra !pomahal som dvom odchadzajucim z tohto života,boli to muži,jednemu v zahraniči,bolo to cez jeho opatrovatelku zo slovenska,a druhemu na vychode slovenska cez jeho dceru,bolo to velmi silne,zvažoval som či vôbec môžem do toho zasiahnut,mal som pred touto ulohou a tym všetkým čo sa dialo velku bazen a pokoru,ale stalo to za to. tesne pred koncom,podla lekarov,v štadiu klinickej smrti,sa im rožiarily tvare,salal z nich velky pokoj,ty ktory boli pri nich,odchadzajucich,to videli a precitily,že sa s nimi udialo niečo velmi silne,a aj ty pribuzny,ktory prišli k nim ,po ich uplnom odchode,čiže po smrti,vraveli o nich že su nejaky zmeneny,...a dalej pokračujem,duše temne,ktore nechceli prejst pred uplnym koncom žiadnym uvedomenim,tieto sa ničia a palia v galaktickom ohni, je tisic krat silnejši,ako obyčajny plamen ktory pozname,.!nehrajte sa,nehrajme sa,koniec každeho z nas raz pride,...a utrpenie na zemi si spôsobujeme sami,cez skutky,cez slova,cez energie,bezcitnos,brutalita,nasilie,lakomost,hrabivost,vraždy....je to na nas ako sa k tomu postavime,..želam všetko dobre všetkym ,nerobme zlo,prosim, dakujem....

Medea7

Meridián ale odkedy som spoznala Boha tak sa ničoho nebojím. Ako mám záťaž, ale je to proste iné. Duša sa už nebojí. On fakt existuje.

Medea7

Ľudia vy ste takí múdri a znali chcela by som sa niekedy v budúcnosti s vami stretnúť aj osobne. Ja knihy nečítam, ale počujem hlas Boha. Mňa vedie Boh lebo vie ze moje želanie je byt pri nom. Nie som ešte úplne čistá ale snažím sa. Aj cez to peklo co prežívam na Zemi, vedie ma Boh a raz mi povie začo to bolo. A verte mi nič nie je náhoda.

Meridian

Dogma pekla..
Často sa stretávame a niekedy sa nám môže stať ,že nám nejaké učenie predkladá víziu pekla.
Jednou z takých klamlivých vízii je ,že zem je peklo.
Je to pravdepodobne z dôvodu utrpenia tu na zemi samozrejme.
Miesto nami nazývané Zem j v prvomrade škola nie peklo.V škole sa máme učiť,je možné ,že nás to bolì aj nám to je mnohokrát nepríjemné ,ale dobré návyky sa získavajú ťažko zlé ľahko.
Ľahko získame zlé návyky naopak dobré návyky sa získavajú ťažšie ,ale oveľa ľahšie sa s nimi žije .Ludia ,ktorý narobia veľa zla majú možnosť si to odtrpieť v budúcnosti nič nieje náhodné a všetko má svoj poriadok.Telo ,ktoré dostanú môže mať rôzne formy obmädzenia či postihnutia .

Meridian

Pokoj je stav mysle ,nieje to priestor .
Pokoj je stav mysle nepodmienený vonkajšímy vplyvmi.
K pokoju sa musíme dopracovať .
Duša každého človeka má v sebe podstatu dobra.
Tam hore sa už len bilancuje zhodnocuje z akým zámerom duša prišla na zem a či to splnila.
Hore už len konštatuješ toto som nesplnila,premrhala som čas vyhradený na zemi a tak by som chcela dostať šancu to napraviť. Aj ten najväčší hriešnik keď sa dostane "tam hore" vie a chce to napraviť.Odpustiť sa dajú všetky hriechy ale......samozrejme má to svoj poriadok ak....
Ale odpustiť ide, len to čo sa vykonalo!
Ak si niečo naplánujem ,že mám vykonať a nevykonám to tak sa musím vrátiť ...naplniť zámer.
Naplniť zámer duše ,ktorá je súčasťou ducha a od ducha sa oddelila .Oddelilo ju ego stala sa individuâlnou a zabudla že všetci sme z jedného .
Preto sa rodíme opakovane a opakovane je nám to pripomínané ...

hartak

premedea7,veru,tam je už užasny, vesmirny pokoj,priestor nekonečnej lasky,dušička každeho z nas vie...ale sa trapi,velmi sa trapi ked robime zlo,a varuje a prosi nas,nerobte zlo,nazyvame ju aj svedomie,...

Medea7

Hartak a keď ma odvedie ten Anjel tak tam je už pokoj? Nikto nikoho nesleduje, nikto úmyselne nevytvára hádky a nepokoj, nikto ne mudruje tam je už totálny pokoj?