Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

hartak

su dve životne cesty,cesta dobra a cesta zla,vyber je len na nas,aku cestu si vyberieme,zaleži na našom rozhodnuti,potom skôr či neskôr nam vesmir vystavy učet,nik sa neschova,dalej su tu karm.zataže vynarajuce sa z hlbin rodov....slova velkeho majstra,za skutky a ciny blizkych a vzdialenych pribuznych trpia a budu trpiet dalsie pokolenia,preto nerobte zlo,platia do bodky,...nikomu neberiem iluzie

odvar

Zle si to precitala, citaj este raz: "nenašiel som nikoho kto to vie,bol som sam,chcel som si siahnut na život,velmi krute obdobie aj pre mna,vôbec to nebolo jednoduche,nechcem sa rozpisovat"

upozornenie

hartak - trochu som zmätena, tu pises, ze si nenasiel nikoho kto vie zistit, ci ide o karmicku zataz, vedla v teme ale pises, ze pouzivatelova mama ma silnu karmicku zataz po svojej mame.
Ako to teda je? Ja o tom prakticky nic neviem, tak ak by si to vysvetlil,bolo by to fajn.

hartak

je to tažke,nenašiel som nikoho kto to vie,bol som sam,chcel som si siahnut na život,velmi krute obdobie aj pre mna,vôbec to nebolo jednoduche,nechcem sa rozpisovat,...ak vam niekto tvrdi že odstranil karmu,bud nejde do hlbky,alebo sa hraje,klame...nemusite mi verit,je to len na vas....

hartak

dakujem...silna tema,moja dcera od 13r. epilep.zachvaty,niekolko krat ročne,teraz ma 33r.a 6rokov nema epil.,bola to velmi tažke obdobie,krv,pena z ust,silne triašky,..som štastny,a aj ona,kračam dalej,pomaham,ale nemôžem každemu,