Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Medea7

swistica si z BA? Keď prečítam knihu môžme sa stretnúť a povieš mi tvoj názor? Pozvem Ta za to na kávu alebo džús.

Medea7

Vieš čo má trápi že nemôžem si sama od šoférovať auto, sama nakúpiť, sama si niečo vytvoriť. A v časoch keď som to mala som si to neuvedomovala tým pádom som si to nevážila. Ale viem ľudia majú aj horšie problémy.

Medea7

Ďakujem čítam teraz Kuffa je to zaujímavé, vieš mam trosku filozofické myslenie a nad všetkým sa pozostavujem, ľudia okolo mňa sú kludni a všetko berú tak normálne al e ja mam veľa otázok že prečo to tu funguje tak ako funguje. Proste ja mam predstavu o krajsom Svete kde sú všetci pekní, zdraví a múdri. Nikto nikomu nerobí zle a tak. Ale budem čítať.

Medea7

Izaias ty si robíš srandu s tým Duchom Svätým? My sme možno fakt už domotani, ale viem ze jednoducho existuje niečo vyššie ako sme my

Medea7

swistica už som si objednala knihy som zvedavá, ale poznať Boha to je jedna z najťažších úloh a hlavne rozumieť mu.

swistica

hartak - neviem posudit, myslim ze ziadnu jeho relaciu som asi ani nevidela. To, ze kladie otazky v knihe trom knazom podla mna neovplyvni ich myslienky, ktore boli pre mna prinosne.

hartak

reagujem pre swistika,ryba smrdi od hlavy,a tato relacia,tento menovany,poriadne,to je smrad...samozrejme, nepatri to tebe,...izaiaš,neuražam ta nerob to ani ty mne,,,a stojim si za tym,,, BIBLIA,CISTY ZMETOK !,...precitujem,pozdravujem,..

swistica

hartak - Stefan Hrib v knihe kladie len otazky trom knazom. Dolezite su prave ich odpovede. Pre mna velmi inspirativne nazory ma najmä prvy z nich - Marek Orko Vacha