Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Tomas12345

upozornenie :

Nemusíš na tie biblické verše reagovať, ale vyvoláva to potom odovodnenu predstavu že len nevieš na to argumentovat.

upozornenie

Tu vsak ide o pozorovanie :-)
A ani tvoje tvrdenie o diskusii nie je celkom pravdive. Diskusia moze skoncit, ak ju niektora zo stran nepovazuje za zmysluplnu. Neznamena to, ze jedna alebo druha strana nema pravdu. To by potom vsetci ludia museli mat na vsetko rovnaky nazor, alebo diskutovat az do smrti.
Dovody, preco nebudem presviedcat clena sekty o evolucii uz boli napisane.

Tomas12345

upozornenie :

Ako nehnevaj sa ale ked sa vedie diskusia a niekto povie nejaký argument a druhý mu ten argument nevie vyvrátiť tak platí to že má pravdu ten kto vymenoval ten prvý argument a niečím to podložil. Ak by si protiargument mala tak by si ho vymenovala, lenže ty ten protiargument nemáš. Vidím to na tvojich príspevkoch, tam kde si myslíš že vieš argumentovať aj argumentuješ, ale akonáhle sa dostaneš do situácie že ti argumenty dochádzaju tak sa z tej témy nejako vždy vyhovoríš poprípadne zmeníš tému. A teda pokial mi nedáš protiargument tak pravdu nemáš.

Co sa elektriny týka, existencia elektriny nie je v rozpore s Bibliou. Avšak evolúcia v rozpore s Bibliou je, takže to je rozdiel. Existencia elektriny pritom nie je dôležitá k našej spáse a preto ani v Biblii nie je spomenutá.

upozornenie

Tomas, Tomas - ja nehovorim, ze ty klames. Klamal by si vtedy, ak by si bol presvedceny o existencii evolucie a nam napriek tomu tvrdil, ze neexistuje. Preto som ti odporucila pozriet si definiciu klamstva.
Nemam zaujem viest s tebou tyzdennu debatu o existencii evolucie. Jednak mi je uplne jedno, ci ju popieras alebo nie a jednak nemam v plane vyplnat tvoje dni hladanim vhodnych citatov, aby si mi mal co napisat. Mna len zaujal tvoj sposob uvazovania. No a nakoniec, pre mna by to tiez bola strata casu.
To, ze daco odignorujem, ako pises, moze znamenat teda, ze to neviem odargumentovat (aj ked si taku temu na fore neviem nejako vybavit, zase tolko nepisem) alebo si nevsimnem prispevok, alebo to povazujem za stratu casu.
No a samozrejme nie je potrebne, aby si sa vyjadroval k elektrine. To bol len moj nevhodny sarkazmus.

Tomas12345

upozornenie :

Ak nevieš dať protiargumenty potom to dokazuje to že si svoju pravdu nevieš obhájiť a keď si svoju pravdu nevieš obhajit prečo druhých ktorí si ju obhájiť vedia hovoríš o nich že klamu ?

Ja nemám problém sa ti vyjadriť k elektrine, len čakám dokedy sa mi vtjadris k tým versom, lebo nemá zmysel ich ignorovať. U viacej tém som si u teba všimol že keď nevieš na niečo argumentovať tak to odignorujes a rýchlo prejdes na inú tému.

upozornenie

Jaj Tomas, Tomas dnes si mi zlepsil naladu. Dakujem za tvoj prispevok.
O nikom z tohoto fora som nikdy nenapisala, ze ma jednoduche myslenie. Iba o tebe, pretoze len u teba ho pozorujem. Nie je to ale urazka, len konstatovanie. Jednoduchi ludia byvaju väcsinou stastni a ja ich rada skumam a pozorujem.
Ja nic dokazovat nemusim. Nie som na sude. Mne je suma fuk, ci ty evolucii veris alebo nie. Zase ti napisem, ze tvoje skopirovane verse vobec nedokazuju, ze evolucia je v rozpore s bibliou. To, ze ti tu nebudem kopirovat vysvetlenia, co je evolucia, tak klamem? Prechadzas do urazok? To nie je od teba pekne. Pozri si definiciu klamstva. Teoreticky by tiez mohla byt na wikipedii.

No a to, ze si vobec napisal na forum, svedci o tom, ze nepopieras existenciu elektriny. Nie je to v rozpore s tvojim ucenim? Ved slovo elektrina v biblii nie je :-)

To, ze na mna nebudes reagovat svedci o tom, ze asi triafam do tvojich slabych miest. Ak ano, tak prepac.

Tomas12345

upozornenie :

Znovu zopakujem, ty nevieš dať žiadne protiargumenty ale hlavne že sa tu robíš že máš jediná pravda a kto tvrdí opak toho čo ty ma "jednoduché" myslenie. Dal som ti verše ktoré vyvracajú evolúcii, a tvoja reakcia bola odignorovanie tých versov. Tvrdis že ich vykladam zle tak to musíš dokázať. To že to dokázať nevieš len dokazuje to že klameš. To je pre teba tak strašne si priznať že si sa v niečom mýlila ? Naozaj sa v tomto zamysli nad sebou, lebo je na smiech vehementne niečo obhajovať a nevedieť si to obhájiť a keď ti to niekto vysvetlí tak vysvetliť si to nedáš, protiargumenty nedáš a tvrdohlavo si opakujes to svoje. Dokiaľ mi k tomu nedáš protiargumenty dovtedy sa ti nebudem vyjadrovať k tvojim ďalším témam.

Ked si este raz precitas moj prvy prispevok, vsimnes si, ze ja sa zaujimam len o tvoj fanaticky sposob myslenia a vobec nemam v plane spisovat dokazy evolucie. Preco mas teda ty potrebu presviedcat mna na tvoju bludnu cestu? Navyse tvoje verse vobec nedokazuju opak.
Povysenecky tu kopirujes nejake citaty a citis sa nadradeny, ako nam tu vsetkym ukazes. Toto ja urcite robit nebudem. Nebudem sirit bludy ako ty. Nie citatmi z biblie, tie su v poriadku, ale ich pseudovykladom. Nakolko som nestudovala katechetiku, religionistiku atd. tak nemam zaruku, ze moj vyklad bude spravny. Ty vsak tu zaruku mas, lebo tvoja viera je podla teba ta jedina a spravna. Trochu pokory by nezaskodilo

upozornenie

Ked si este raz precitas moj prvy prispevok, vsimnes si, ze ja sa zaujimam len o tvoj fanaticky sposob myslenia a vobec nemam v plane spisovat dokazy evolucie. Preco mas teda ty potrebu presviedcat mna na tvoju bludnu cestu? Navyse tvoje verse vobec nedokazuju opak.
Povysenecky tu kopirujes nejake citaty a citis sa nadradeny, ako nam tu vsetkym ukazes. Toto ja urcite robit nebudem. Nebudem sirit bludy ako ty. Nie citatmi z biblie, tie su v poriadku, ale ich pseudovykladom. Nakolko som nestudovala katechetiku, religionistiku atd. tak nemam zaruku, ze moj vyklad bude spravny. Ty vsak tu zaruku mas, lebo tvoja viera je podla teba ta jedina a spravna. Trochu pokory by nezaskodilo.

Tomas12345

upozornenie :

Je naozaj pozoruhodné že stále omielas jedno a to isté a to že evolúcia nie je v rozpore s Bibliou pričom som ty tu vypísal niekoľko veršov ktoré dokazujú opak. Ty si ich odignorovala a sama si nedala žiaden protiargument, no aj napriek tomu si stále tvrdis jedno a to isté. Dokiaľ sa mi nevyjadril k tým versom ktoré som ti dal, tak akékoľvek dokazovanie nema u teba zmysel.