Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

osud

hartag, mám to pochopiť tak, že ďalej by si sa nedostal, aj keby sa pýtal on? Viem o tej ťažobe a rada by som vedela, či ju prekoná. Je za tým je jeho matka?

hartak

pre osud,..tvoj manžel,dobry človek,ale sa trapi,nejaka tažoba tlači nanho,toči sa dookola,nevie,jeho okolie velmi tažke,a aj davna minulost rodu,jeho rodu,...dalej nesmiem...

Majjra

Tak podľa mňa to funguje, či už je to karma alebo Božie mlyny ako sa to hovorí, jednoducho čo dáš to sa ti vráti, niekedy hneď, niekedy o mesiac a niekedy o 10 rokov ale vráti sa ti to

osud

Pochopila. Ďakujem. Nechám ti tu neskôr mail. Mám ešte otázku, ak sa chcem spýtať na manžela, potrebuješ jeho súhlas? Ak nie, môžeš k nemu niečo napísať? Ten je pre mňa dôležitejší. Nech napíšeš čokoľvek, nezloží ma to.

hartak

pre osud,...da sa ,vojdem,precitim,vytiahnem,ukažem a spolu to vyčistime a zastavime,ale tu nie,tu sa to neda,tu na tomto fore len informacie,alebo rady,...to len osobne stretnutie,2-3 hod,približne,..precitovanie,rozpravanie,je to na vas,na tebe ak možem takto odpovedat...

osud

hartag, pýtala som sa ťa: "vieš dať odpoveď na to, či mám nejaké schopnosti alebo niečo k mojej osobe?"

Ty si odpovedal: "karm.zataž po otcovi aj po mame,silnejšia po otcovi,z davnej minulosti,priestor kde byvaš,40temnych duši,v tomto čase,...tvoja rozlis .schopnost 19% ,velmi dobre,je na tebe, verim,neverim"

Mám na teba prosbu. Vieš mi k tomu viac povedať? Aké schopnosti mám, čo s tou karmou, ako zasahujú do môjho života tie temné duše a ako sa ich zbaviť (sťahovať sa nedá). Ak vieš a môžeš.

Medea7

hartak aj Tebe dobru máš dobre vyvinutý cit a vnimanie. Mne sa to všetko zobralo. Čiže som v uzavretom svete a není to schiza. To je niečo iné. A ľuďom odkazujem nerobte si medzi sebou zle. Potom sa mi ozvi. Ahoj.