Bývalý katolík

Príspevok v téme: Bývalý katolík
Tomas12345

Ešte nedávno som o sebe tvrdil že som katolík a katolícku vieru pasoval za tú jedinú pravú vieru. Casy sa však zmenili a ja som po podrobnejšom skúmaní Biblie a i názorov od ostatných dospel k tomu že katolícka viera nie je tá pravá. V súčasnosti už teda katolíkom nie som a hľadám si momentálne krestanský zbor ktorý učí skutočnú pravdu vyplývajúcu z Písma.

Týmto sa chcem ospravedlniť užívatelovi daniela2 ktorej som vyčítal to že neuznáva katolícka vieru. Tiež by som sa chcel ospravedlniť užívatelke "ahjaj" ak som ju nejako urazil pri debate o téme "cukrovka".

rraan

a este si mislim ze tyto ludia niesu obicajny krestania ze oni si mislia ze su vivoleny bohom vladnut svetu a vsetci ostatny su ich otroci o po smrti budu naveky trpiet v peku a su velmy bohaty

rraan

prisiel som nato ze tyto ludia ktory tu pisu o pekle a nehodnich sluchoch su bud retardovany alebo maju chore mozgy ale oni zato nemozu.

rraan

ja nesledujem vobec televyzor ale vnimam ze uz je vo svete menej vojen ako keby si ludia viac uvedomovaly hodnoty na ktorych zalezi tak to ma tesi

Edita

Kresťania niekedy stredoveku brali svoje náboženstvo a vieru tak vážne a do takej miery do akej berú svoje náboženstvo v dnešnej dobe moslimi..... Za protichodné názory sa zabíjali a vrazdilo

rraan

a len preto ze uverily niekomu kto ich oklamal a nespoliehaly sa na vlastny rozum a neuvedomily si ze ublizovat niekomu nieje spravne

Edita

V stredoveku sa za protichodné kresťanské nezhody vo viere vraždili kresťania medzi sebou , preto vzniklo krédo , aby bolo jasné kto je na strane katolíckej cirkvi.... Inak sa za takéto názory niekedy dávno skutočne zabijalo