nohy a silonky

Príspevok v téme: nohy a silonky
maznak

Ahojte, chcel by som otvorit taku este podla mna vzdy tabu temu fetis na zenske nohy a silonky. "Trpim" tym uz roky a som tymto fetisom priam posadnuty. aky mate na to nazor? viem,ze vela ludi to odsudzuje a prirovnava nas k uchylakom ale ja v tom nic perverzne resp. zvratene nevidim. existuju vobec aj nejake zeny ktore take nieco vzrusuje alebo sa to tyka ciste iba nas chlapov? ja si nemozem pomoct ale ked vidim niekde na ulici zenu v silonkach a opatkoch tak ma to hned rozrajcuje a neviem z nich odtrhnut oci :)

Erinko

No super ! S tou dlhšou sukňou si spravila vynikajuci ťah aby to nepôsobilo príliš vyzývavo . Keď s tými silonkami nemáš problém , tak by si mohla vyskúšať toto . V mode sú tiež teraz tie roztrhané a rozstrapkané džínsy , s dierami . Daj si pod ne uplne tenké telové silonky , alebo aj čierne , to by bolo "cool" . A ešte som videl, že baby nosia aj akože potrhané čierne silonky , tak to by sa tiež hodilo do "dvojkombinácie" ...

Zvedavka

Erinko, tak som to skúsila, obliekla som si telové a cez ne čierne sieťované, ale také s menšími okami, nie až také "šantánové". Aj tak som sa trochu hanbila a dala si radšej dlhšiu sukňu aby to nebolo také nápadné. Boli sme vonku na večernom premietaní a on bol celý bez seba, keď zistil, že mám na sebe dvoje pančucháče. To ešte nevidel a ani nezažil. Mne síce bolo trochu teplo, ale dalo sa to vydržať. Určite to niekedy zopakujem.

Alexa12

Preco nie, mne to neprijde vobec divne. ja si na superlove eshope nakupujem casto silonky, leginy, rozne eroticke..manzelovi sa to paci a mne tiez :)

Erinko

Zvedavka . S tými silonkami akože 1+1 som to raz poradil jednej známej , a aj bolo zima , a ona mala len uplne tenké telové , tak som jej vravel , že nech si oblečie dvoje , bol som potom pochválený za dobrý nápad. Dnes predávaju silonky aj v potravinách :),takže žiaden problém so zháňaním ....

Zvedavka

Erinko, ďakujem pekne za nápady. Tie sieťované v kombinácii so silonkami určite vyskúšam. Samodržky, žiaľ žiadne nemám. No skúsim si ich zaobstarať alebo niečo vymyslieť. Dám vedieť ako to dopadlo.

Erinko

Alebo : teraz su v mode akože cyklistické šortky . Tak sprav fintu ,že si ich dáš ale pod tie nohavice si dáš samodržky , teda akože nie celé silonky ...no jednoducho - koniec japonec . Teda ešte mimo súťaž , mať takú babu ako Ty ,to je chalanský sen .

Erinko

No. Prečo nie :- napríklad by som to poriešil "rajcovne" nasledovne :
keby bolo chladnejšie , tak by si si mohla ako základnú "vrstvu" navliecť uplne tenké silonky ,telové , a na ne si navleč sieťované . To bude absolutna erotická bomba :- ...Menovaný bude identifkovať , ako obe vrstvy spolu suvisia a keď príde na princíp ....

Zvedavka

Ďakujem za odpoveď, trochu som sa bála, kam to môže zájsť, pretože to zatiaľ nepovažujem za niečo zlé alebo úchylné. Nosiť častejšie sukne a silonky mi nevadí a keď sa mu to páči a hlavne ja sa mu v tom páčim, tak som spokojná. Rada by som možno urobila aj niečo viac, aby som ho prekvapila, no nič ma nenapadá. Možno niekto bude vedieť poradiť.
Ďakujem.
Zvedavka

Erinko

Zvedavka : , že Wikipédie a všelijaké psychologické analýzy sa vyžívajú v roznych definíciách mnohorakých "odchýliek" "úchyliek" . Ja nie som sexuolog , ale to čo píšeš , je úplne normálna vec .

Zvedavka

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je môj frajer fetišista, keď odo mňa chce aby som nosila silonky a sukňu keď sme spolu. A to aj teraz v lete. Vždy keď ich mám na sebe a sme niekde v parku alebo v kine tak je schopný hladiť mi nohy aj polhodinu, čo sa mi celkom páči. Keď ich náhodou nemám na sebe, tak nie je taký náruživý. Takže si ich častejšie obliekam. Obaja máme pätnásť rokov, ale on je o pol roka mladší. Žiadny sex sme ešte spolu nemali.