nohy a silonky

Príspevok v téme: nohy a silonky
maznak

Ahojte, chcel by som otvorit taku este podla mna vzdy tabu temu fetis na zenske nohy a silonky. "Trpim" tym uz roky a som tymto fetisom priam posadnuty. aky mate na to nazor? viem,ze vela ludi to odsudzuje a prirovnava nas k uchylakom ale ja v tom nic perverzne resp. zvratene nevidim. existuju vobec aj nejake zeny ktore take nieco vzrusuje alebo sa to tyka ciste iba nas chlapov? ja si nemozem pomoct ale ked vidim niekde na ulici zenu v silonkach a opatkoch tak ma to hned rozrajcuje a neviem z nich odtrhnut oci :)

Zvedavka

Ahojte, potrebovala by som možno malú radu. Ako darček som dostala od svojho chlapca pančuchové nohavice (čierne silonky) s otvorom v rozkroku. Nie som si istá pri akej príležitosti si ich mám obliecť aby som mu urobila radosť. V súkromí, keď sme u nás alebo u neho ako prekvapenie na večer? Alebo radšej niekde vonku keď pôjdeme spolu do kina alebo na prechádzku? A na nohavičky by som mala v tomto prípade asi zabudnúť. Alebo nie?

nepravda

hmmm to by mi veru nikdy nenapadlo asi. bude to tym ze malo zien nosi hodinky? a ak tak nosia nejake hnusne s obrovskym cifernikom.

Erinko

Ešte k nepravdovi - osobne mi príde veľmi príťažlivé ak dáma s peknými rukami nosí hodinky tesne nad zápästím . Ešte viac je sexy, ak ich dáma nosí na pravej ruke , čo vo mne nahlodáva podozrenie , či nie je ľaváčka ... Ja som totiž na ľavorukú partnerku "šťastie" nemal ... ak viete čo mám na mysli ...

Erinko

No k tým samodržkám - jedna kolegyňa nemala práve postavu Twiggi , skôr niečo z ideálu barok/rokoko :) , ale mala práve oblečené samodržky , čo by som si ani nevšimol, kebyže si rozšafne nesadla a prehodila nožičku cez nožičku , čo tento každopádne prepáčitelný modny akože faux paux zákonite musel odhaliť ....Veľmi dobre vedela , čo robí ... ..

Erinko

No k tým samodržkám - jedna kolegyňa nemala práve postavu Twiggi , skôr niečo z ideálu barok/rokoko :) , ale mala práve oblečené samodržky , čo by som si ani nevšimol, kebyže si rozšafne nesadla a prehodila nožičku cez nožičku , čo tento každopádne prepáčitelný modny akože faux paux zákonite musel odhaliť ....Veľmi dobre vedela , čo robí ... ..

nepravda

este pre Zvedavku, moja ma teraz take dlhe samodrzky az uplne na cele nôžky tak tie by sa dali snad aj k nejakej dlhšej sukni... to je uplna parada.

nepravda

tak moja preferencia odjakziva su ruky a az potom nôžky. a teraz som docital vlakno a hej Zvedavka, kup si samodrzky a obleč si ich pod normalne rifle. To tvojho chlapca uplne odrovna :). potom neskor ak sa ti to bude pacit mozes prejst na nejaky normalny podvazkovy pas. na to ja lamem teraz moju. ale musia byt take poriadne - aspon s tromi "trakmi" na každu nohu. tie s dvomi su len tak do postele na okrasu a ani to nie je take pekne. a tajny tip na zaver: existuju aj rukavičky z materialu ako silonky ;) niesu ani take drahe a daju sa za 4 dolare kupit z ebayu alebo aliexpresu.

Erinko

Tak pán prešiel nenápadne na latex ? Ovšem pozor na to, že ani sterilita na operačnom sále nie je absolútna vo vzťahu k tejto pôvabnej dáme , xixixi

Erinko

Tak pán prešiel nenápadne na latex ? Ovšem pozor na to, že ani sterilita na operačnom sále nie je absolútna vo vzťahu k tejto pôvabnej dáme , xixixi

nepravda

Erinko: mmmm sestricka z operacneho *_*. to urcite nosi chirurgicke rukavice :))). Bobricka nechaj tak, asi nikdy nevidel peknu zenu :)