nohy a silonky

Príspevok v téme: nohy a silonky
maznak

Ahojte, chcel by som otvorit taku este podla mna vzdy tabu temu fetis na zenske nohy a silonky. "Trpim" tym uz roky a som tymto fetisom priam posadnuty. aky mate na to nazor? viem,ze vela ludi to odsudzuje a prirovnava nas k uchylakom ale ja v tom nic perverzne resp. zvratene nevidim. existuju vobec aj nejake zeny ktore take nieco vzrusuje alebo sa to tyka ciste iba nas chlapov? ja si nemozem pomoct ale ked vidim niekde na ulici zenu v silonkach a opatkoch tak ma to hned rozrajcuje a neviem z nich odtrhnut oci :)

Erinko

Pre bobríčka - keď ťa táto tema neoslovuje , tak sme nepíš, alebo sa pozri na hodinky . Aj tie majú ručičky ...

Erinko

Poznám jednu sestričku inštrumentárku z operačného sálu u ktorej sa estetično spojilo so šikovnosťou . Má tak pekné ručičky , že ani Michelangelo by také nevedel urobiť ...

nepravda

Bobricek, neuveris, ale takisto ako zeny vedia vzrusit muzske ruky, tak vedia mna vzrusit zenske ruky. Bobricek, necuduj sa, pozri sa niekedy na krasnu zenu a dobre siju prezri. Ludia su rozni Pekne zenske ruky su uplna nadhera, bohuzial o ruky nedba tolko zien a ak ano myslia si ze ked si daju 7 prstenov a 3cm umele nechty a hnusny lak je vybavene.

Bobricek

Neviem, či je to úchylné, ale je to minimálne divné. Nevidím nič rajcovné na silonkách. Nevidím nič rajcovné ani na ženských nohách, ani keby mali 130 cm. Končatina ako končatina. Je to ako pozerať sa na ženskú ruku...je snád pre niekoho rajcovné pozerať sa na ženskú ruku? Myslím, že nie.

Erinko

Pre Zvedavku - tam ide len o kombináciu silonky + silonkové ponožky .Resp. najprv silonky a na ne tie silonkové ponožky . Ja som to v kombinácii ešte nevidel na žiadnej žabičke , tak ma to napadlo ...

milujemchodidla

a rád by som sa zoznámil so ženou, ktorá by mi dovolila hrať sa s nimi, ak taká existuje, napíš na Sardic@azet.sk

Zvedavka

Ahoj Erinko,
to s tými rozrhanými riflami a silonkami určite vyskúšam. Musím ešte nájsť správnu farbu, aby to nebolo viditeľné na prvý pohľad, ale keď sa niekto pozrie bližšie, tak mu bude jasné, že mám na sebe silonky. To ďalšie, so sukňou, silonkami a teniskami som veľmi nepochopila. Tak chodím oblečená hocikedy. Ale naozaj veľká vďaka za nápady.

Batman11111

Poznám to veľmi dobre a mal som stým od strednej problémy sukne podvezsky tangá nohy chodidlá často som si len tieto veci predcstavoval všetko sa zmenilo keď som našiel priateľku a ona to pochopila aj sa jej to páčilo a naozaj má po tejto stránke ukojovala úplne a provokovala stále s novými vecami ako keď meste mi ukázala kúsok s podvezsiek že má na sebe vedela čo to robí somnou teraz mám stále stým problém a každým rokom to je horšie čím som starší a ukojil som tieto túžby myslel som si teda že ich ukojim keď to mám v reálnom svete nie len vo fantázii tak na opak ešte horšie predcstavy a ešte vedcsie chute

Erinko

tak pridam ešte niečo, velmi príťažlivé. Riflova priliehava sukňa, silonky telovej farby. Obuv napr. červené konversky, tesne nad clenkom. Daj si na silonky silonkove ponožky, tej istej farby ako su silonky, tak, aby pasik tych ponoziek končil tesne nad clenkovym okrajom konversiek. Ak by bolo prilis teplo, tak si daj len silonkove ponožky, ale rafinovane ukry ten lem v urovni okraja tych tenisiek.. nenos ale silonky do sandalov, ta spicka vyzera otrasne, existuju aj silonky s otvorenou spicou ked tak...