nohy a silonky

Príspevok v téme: nohy a silonky
maznak

Ahojte, chcel by som otvorit taku este podla mna vzdy tabu temu fetis na zenske nohy a silonky. "Trpim" tym uz roky a som tymto fetisom priam posadnuty. aky mate na to nazor? viem,ze vela ludi to odsudzuje a prirovnava nas k uchylakom ale ja v tom nic perverzne resp. zvratene nevidim. existuju vobec aj nejake zeny ktore take nieco vzrusuje alebo sa to tyka ciste iba nas chlapov? ja si nemozem pomoct ale ked vidim niekde na ulici zenu v silonkach a opatkoch tak ma to hned rozrajcuje a neviem z nich odtrhnut oci :)

Poslusna Laura

Erinko:
A teraz mám na teba (prípadne aj na iných pánov) otázku aj ja. Vlastne dve. Čo ti pripadá najviac erotické v spojení s dámskymi pančuškami a naopak, čo najmenej. Naozaj by ma to zaujímalo. Ďakujem.

Erinko

Poslušná Laurka
Je to milé čo si napísala . Určite to vo vašom vzťahu iskrí a ja želám aby to nikdy nevyprchalo . Čo píšeš je dokaz ako pre možno niekoho banálna súčasť odevu dokáže byť pre iných užasne vzrušujuce , ako niečo čo zvyšuje zvyšuje sexapeal ... Ak tento pančuškový moment príťažlivosti dáma chápe a robí to príjemne jej samej ,to možno len závidieť . Užasné .

Poslusna Laura

Erinko:
Asi sa mu tiež páčia silonky na ženách - že by tak ako tebe? :-) A nemyslím, že by ma nejako manipuloval. Ak ma chce vidieť ako upratujem, varím večeru alebo pozerám telku v pančuškách, tak nevidím dôvod mu nevyhovieť. On sa predsa tiež snaží aby som bola vo vzťahu spokojná. Sú to také drobnosti, ktoré robia život krajším.

Erinko

Poslušná Laurka
Použila si takú zaujímavú formuláciu - že Ti priatel povie aby si ostala v silonkách ... Ako Ti to povie ? Nie je to manipulácia ? :)

Poslusna Laura

Lukino:
Vyhadzujem ich. Nie, nehnevajte sa, ale nemám to v úmysle. Prepáčte.
Erinko:
Väčšina pančušiek sa už teraz vyrába ako zmes polyamid/elastan. Tie viac lycrové lepšie sedia a majú navyše aj zoštíhľujúci efekt. Hrúbka závisí od počasia, v lete nosím tenšie, v chladnejšom počasí 50DEN a vyššie, v zime aj bavlnené.

Erinko

Poslušná Laurka
ešte sa chcem opýtať , aký materiál pančušiek máš v obľube , či obyčajné polyamidové alebo tie čo majú vyšší podiel lycry , a kolko DEN-ové máš najradšej ? (toto nie je adresované výlučne Laurke,pochopiteľne )...Ďakujem za prepáčenie :)

Poslusna Laura

Erinko:
Nosievam ich aj doma. Ak je trochu chladnejšie, ak máme nejakú návštevu alebo ak prídem z práce a priateľ mi povie aby som zostala v silonkách.
Pančucháče nosím od mala, som na ne zvyknutá. Vždy som bola viac "sukničková" ako nohavicová.

Erinko

P. Laurka, nosievaš pančušky aj doma, vo volnom čase, napr. s dlhym volnym svetrom a s hrubšimi ponožkami, tak "relaxačne"? či maš pančušky v obľube?

Poslusna Laura

Erinko:
Kupujem si zvyčajne o číslo väčšie, kvôli pohodliu. Keď v nich máš byť celý deň, tak to celkom oceníš. Ale zasa nesmú byť príliš veľké, pretože ak nie sú dostatočne elastické tak pri chôdzi sa môžu začať trochu krčiť okolo kolien a členkov. A ak sú hore dlhé, tak zasa pri určitom oblečení môže byť ich horná časť vzadu vidieť, ak sa zohnem alebo si čupnem. To už sa mi párkrát stalo.
Je to celá veda, čo?