nohy a silonky

Príspevok v téme: nohy a silonky
maznak

Ahojte, chcel by som otvorit taku este podla mna vzdy tabu temu fetis na zenske nohy a silonky. "Trpim" tym uz roky a som tymto fetisom priam posadnuty. aky mate na to nazor? viem,ze vela ludi to odsudzuje a prirovnava nas k uchylakom ale ja v tom nic perverzne resp. zvratene nevidim. existuju vobec aj nejake zeny ktore take nieco vzrusuje alebo sa to tyka ciste iba nas chlapov? ja si nemozem pomoct ale ked vidim niekde na ulici zenu v silonkach a opatkoch tak ma to hned rozrajcuje a neviem z nich odtrhnut oci :)

warp

Nemáš celkom pravdu. Jednu z tých jednoduchších definícií máš napríklad aj tu: sk.wikipedia.org
Dôležité je tam: "zvýšenie sexuálneho vzrušenia dosahovaného normálnym spôsobom"

Erinko

Myslím si že by bolo vhodné upresniť si pojem "fetišista" . Je vtedy, ak pre dotýčného /dotyčnú/predstavuje časť odevu výlučný objekt uspokojenia a sexuálny kontakt s partnerom/kou nevyhladáva . Pokial sa mi na partnerke páči nejaká súčasť odevu , ktorá zvyšuje jej erotickú príťažlivosť v rámci partnerskej sexuality , tak o žiaden fetišizmus nejde .

warp

To je naozaj pravda, tieto pančuchové „incidenty“ sa páčia aj mne a asi aj každému pančuchovému fetišistovi. Sú neuveriteľne sexi a trošku necudné, hoci väčšina žien ich najskôr bude pokladať za nevkusné a lajdácke. Okrem viditeľného sedu pančuchových nohavíc je pre mňa aj sexi pohľad na elastický pás pančuchových nohavíc vyčnievajúci vzadu nad pásom nohavíc alebo sukne, ktorý býva často vidieť, keď sa žena v kratšom tope zohne alebo si čupne. Prípadne vystupujúce švy a pás pančuchových nohavíc pod priliehajúcimi elastickými šatami. A je toho ešte viac, čo vie potešiť milovníka dámskych pančuchových nohavíc...

kronka

Náhodou, mne sa to strašne páči keď vidno vykúkajúci zosilnený sed, podľa mňa je to strašne sexy, hlavne preto, že je to už tak vysoko, že je to podívaná, ktorá by nemala byť určená len tak pre hocikoho :)

Erinko

@Veronika : priznám sa že tá zámernosť ma nenapadla ... Na cykloceste som postretol niekolko dievčat na koliečkových inlajnoch ktoré mali oblečené silonky , čo teda pôsobilo dosť eroticky ... Akoby naschvál :)...

Vierka01

@Erinko
Viditeľný zosilnený sed pod šortkami alebo krátkou sukňou bol ešte nedávno považovaný za veľký módny prehrešok. Priznám sa, že keď som bola mladšia, tak sa to párkrát stalo aj mne. No v poslednom čase to začali mladé dievčatá častejšie tak nosiť zámerne a teda stalo sa to možno aj módne. U mňa je to ale už pasé, nenosím také krátke sukne alebo šortky a tiež nosím oveľa zriedkavejšie pančušky so zosilneným sedom.

Erinko

@Vierka : dakujem za odpoveď . Nosiť pančušky v robote/zamestnaní pokladám za decentný štýlový módny prejav . Ja mám iba jednu výhradu voči určitému druhu tých siloniek , ktoré nosia dievčatá pod tak krátkymi šortkami , že vidno lem prechodu sedu ... To mi pripadá trochu gýčovité ...

Vierka01

@Erinko
Pracujem v kancelárii a nosím pančuchové nohavice počas celého roka, aj v lete. Je to v pohode a dá sa na to zvyknúť. Už si to ani neuvedomujem, že aj v horúcom lete sedím za stolom v pančucháčoch. S tým ochladzovaním je to problém, skúšala som viacero druhov a mne sa zdá, že jediná značka, kde to funguje je španielska Cecilia de Rafael.

Erinko

Ahojte , dievčatá !
Ako ste na tom s pančuškami v lete keď sú chladnejšie rána ? Je to pravda že pančušky ochladzujú ???