nohy a silonky

Príspevok v téme: nohy a silonky
maznak

Ahojte, chcel by som otvorit taku este podla mna vzdy tabu temu fetis na zenske nohy a silonky. "Trpim" tym uz roky a som tymto fetisom priam posadnuty. aky mate na to nazor? viem,ze vela ludi to odsudzuje a prirovnava nas k uchylakom ale ja v tom nic perverzne resp. zvratene nevidim. existuju vobec aj nejake zeny ktore take nieco vzrusuje alebo sa to tyka ciste iba nas chlapov? ja si nemozem pomoct ale ked vidim niekde na ulici zenu v silonkach a opatkoch tak ma to hned rozrajcuje a neviem z nich odtrhnut oci :)

Erinko

Pre Poslušnú Lauru mám nachystanú otázočku . Akú velkosť siloniek si kupuješ , či presne podla telesných proporcií alebo radšej skôr vačšie číslo kôli trvanlivosti alebo hrejivosti ?

Erinko

ďakujem PL za vyčerpávajucu odpoveď , som rád že napriek poklesu vonkajších teplôt téma nezamrzla , i ked v nasledujúcich dňoch kto vie ,či aj nie ? V zime viac-vrstvovosť bude určite aktuálnejšia . Keď tak sa pochválte , ako to riešite ?

Poslusna Laura

erinko:
Legíny nosím ako normálnu časť vrchného oblečenia. Na šport, zábavu, výlety a nákupy aj s krátkym topom. Do práce s dlhším topom. Ak to mám zrátať tak celkovo 4-5 krát do týždňa.
Silonky nosím častejšie, celoročne k sukni, niekedy aj s kraťasmi a ak je chladnejšie počasie tak aj pod nohavicami alebo aj pod legínami.

Lukino258

warp nedalo by sa prosím nejaké vidieť, ako má na sebe také jemné?Alebo odkúpiť od nej, kľudne aj s rýchlikom :)

warp

Musím ti dať za pravdu, šortky a silonky sú vzrušujúca kombinácia. Našťastie moja manželka sa jej nebráni a často tak v lete chodieva. A tiež preferuje tenučké „neviditeľné silonky“, kde sa musíš dobre prizrieť na jej nohy, aby si zistil či ich má na sebe alebo má holé nohy. Naopak, mne sa viac páčia so šortkami také silonky, že je na prvý pohľad zrejmé, že ich má dotyčná na sebe, teda napríklad s trochu vyšším leskom alebo tmavšej telovej farby.

Erinko

Dnes som stretol v markete distingvovanú pomerne štíhlu mladú dámu , určite po dovolenke podla farby niekde pri južných moriach , v čiernych kratších šortkách , no v takmer neviditelných silonkách .... Určite ich mala . Obrátiť sa za ňou druhý krát znamenalo obrovské sebazaprenie . Špekulujem , akú farmu siloniek si zvolila , lebo to bolo maximálne decentné ...Silonky na opálených nohách ... Provokácia non plus ultra ...

nepravda

ano, presne ako pise ivan, alebo ked budete niekde sediet tak si poloz jeho ruku na stehno a nechaj ho zistit to :). ale pozor aby ti neodpadol ked samu prudko odkrvi mozog. hehe

Ivan88225

Ahoj Zvedavka. Urcite bez hohaviciek a bud saty alebo kratsiu suknu.
Daj si to niekde von a povedz mu o tom ked budete v polke prechadzkea aby vedel o tom a co ho caka ked pridete domov...