Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?
pritt

Dobry den.Tento rok budeme mat svadbu a chceme sa pokúsiť o dieťatko.Po zdravotnej stránke som v poriadku.Mam 8r stresovu cukrovku. Beriem lieky,som sledovaná.Pravidelne chodím na lekárske prehliadky.Mam 43r.Menzes je pravidelný. Ak by sa mi podarilo otehotnieť,bola by som prvorodicka. Bola by som vám vďačná, keby ste mi prosím poradili z vlastných skúseností, či ste brali nejaké vitamíny/lieky,ktoré vám dopomohli k ľahšiemu otehotneniu.Chcem to brat už vopred,kým sa o babo pokúsime.
Uprednostním vaše vlastné skúsenosti.Co poznám lekárov,tak odporúčajú hlavne doplnky a lieky,z ktorých majú výhody a provízie.Ďakujem..

evicka085

súhlasím.. je to paráda.. deti sú zlaté a mať ich je fakt dar.. a čím viac detí v rodine tým lepšie no nie?..

mersia

Evicka to je dobre, to gratulujem :) Je to dar ked taketo nieco sa udeje, ja sa velmi tesim aj s kazdom kamoskou, ktora sa snazi a sa jej potom podari :)

evicka085

mamita ako sa máme?.. poviem ti, že u nás doma divočina, muž robil z domu, do toho ja furt v kuchyni varím, upratujem, malá tá škrieka, behá z izby do izby ako taká veľká voda.. takže už sa drahý tešil, že dnes pôjde normálne do práce.. že sa bude môcť viac sústrediť.. ale máme teraz takú radosť, lebo volala švagriná v sobotu, že sa zastavia, že nám musia niečo povedať a došli s novinkou, že budeme mať prírastok do rodiny.. tak sa tešíme s nimi.. malá aspoň sa bude mať s kým hrať.. :)

zlatusa

Karina to je dobré, že ti vitamíny už robia spoločnosť a dennodenne, nezabúdaj na ne, to, že ich budeš brať každý deň má svoj význam, svoje opodstatnenie.
Budem na teba myslieť a držať ti palce aby všetko išlo ako má, keď už toľko pre toho robíš, tak dúfam, že všetko bude bezproblémov:)

bambulka32

Karina keby sme si mali z každého takého človeka robiť ťažkú hlavu, tak neviem neviem. By som chodila smutná a sklamaná so zvesenou hlavou každý deň a furt vlastne.
8týždňové balenie, veď to je fajn, aj zloženie je dobré, tak už teraz len užívať každý deň a tešiť sa z toho, čo ťa čaká :)
Ale ak ti môžem dať radu vyskúšaj sa momentálne vyspať aj do zásoby :P

25karina25

Mamita o tomto, co si pisala by som ti vedela teda asi aj knihu napisat, s akymi neprijemnymi ludmi som sa postretala a kolki si vybili na mne len svoju zlu naladu. Ale tak nerobim si z toho tazku hlavu.
Yorka jasne, nemam problem sa o to s vami podelit :) Fotku vam posielam, toto je moj novy spolocnik plny vitaminov :)

bambulka32

Mamita na takýchto pozíciách to áno, tam aj ja sa s kdejakými ľudmi stretnem, ale v lekárni zakaždým celkom fajn.
Ešteže vedia poradiť ;) Karina poviem ti, že nie je nič lepšie ako to keď sa cítime dobre, pokojne;)

mamita1

karina to je super, keď v lekárni narazíš na niekoho takého kto je v pohode, že má čas a že ti vysvetlí veci, lebo niekto narazíš na takých ľudí, čo nie sú vôbec ochotní, napríklad u nás pani na pošte, to je sodoma gomora, tá furt len kričí, je neochotná, no ja noc predtým jak viem, že mám tam ísť niečo zaplatiť tak nespím :D