Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?
pritt

Dobry den.Tento rok budeme mat svadbu a chceme sa pokúsiť o dieťatko.Po zdravotnej stránke som v poriadku.Mam 8r stresovu cukrovku. Beriem lieky,som sledovaná.Pravidelne chodím na lekárske prehliadky.Mam 43r.Menzes je pravidelný. Ak by sa mi podarilo otehotnieť,bola by som prvorodicka. Bola by som vám vďačná, keby ste mi prosím poradili z vlastných skúseností, či ste brali nejaké vitamíny/lieky,ktoré vám dopomohli k ľahšiemu otehotneniu.Chcem to brat už vopred,kým sa o babo pokúsime.
Uprednostním vaše vlastné skúsenosti.Co poznám lekárov,tak odporúčajú hlavne doplnky a lieky,z ktorých majú výhody a provízie.Ďakujem..

25karina25

My sa mame dobre, testik pozitivny, takze sme aj my pozitivne naladeni. Zlatusa je to dobre, vitaminy maju vyznam a velky, esteze som si ten Femibion zaobstarala a poriadne kazdy den ho uzivam :)
Evicka to je jasne, deti su velky zazrak :)

mamita1

evička to sa teším je dobré keď sme vo švungu, nemáme čas aspoň myslieť na nejaké malichernosti a riešiť ich, no nie?
u nás tiež sa to v okolí rozmohlo, dokonca aj suseda čo dlhšie sa snažili tak až teraz sa im podarilo a termín má na začiatku nového roka, takže samé super správy okolo mňa

evicka085

súhlasím.. je to paráda.. deti sú zlaté a mať ich je fakt dar.. a čím viac detí v rodine tým lepšie no nie?..

mersia

Evicka to je dobre, to gratulujem :) Je to dar ked taketo nieco sa udeje, ja sa velmi tesim aj s kazdom kamoskou, ktora sa snazi a sa jej potom podari :)

evicka085

mamita ako sa máme?.. poviem ti, že u nás doma divočina, muž robil z domu, do toho ja furt v kuchyni varím, upratujem, malá tá škrieka, behá z izby do izby ako taká veľká voda.. takže už sa drahý tešil, že dnes pôjde normálne do práce.. že sa bude môcť viac sústrediť.. ale máme teraz takú radosť, lebo volala švagriná v sobotu, že sa zastavia, že nám musia niečo povedať a došli s novinkou, že budeme mať prírastok do rodiny.. tak sa tešíme s nimi.. malá aspoň sa bude mať s kým hrať.. :)

zlatusa

Karina to je dobré, že ti vitamíny už robia spoločnosť a dennodenne, nezabúdaj na ne, to, že ich budeš brať každý deň má svoj význam, svoje opodstatnenie.
Budem na teba myslieť a držať ti palce aby všetko išlo ako má, keď už toľko pre toho robíš, tak dúfam, že všetko bude bezproblémov:)

bambulka32

Karina keby sme si mali z každého takého človeka robiť ťažkú hlavu, tak neviem neviem. By som chodila smutná a sklamaná so zvesenou hlavou každý deň a furt vlastne.
8týždňové balenie, veď to je fajn, aj zloženie je dobré, tak už teraz len užívať každý deň a tešiť sa z toho, čo ťa čaká :)
Ale ak ti môžem dať radu vyskúšaj sa momentálne vyspať aj do zásoby :P

25karina25

Mamita o tomto, co si pisala by som ti vedela teda asi aj knihu napisat, s akymi neprijemnymi ludmi som sa postretala a kolki si vybili na mne len svoju zlu naladu. Ale tak nerobim si z toho tazku hlavu.
Yorka jasne, nemam problem sa o to s vami podelit :) Fotku vam posielam, toto je moj novy spolocnik plny vitaminov :)