Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?
pritt

Dobry den.Tento rok budeme mat svadbu a chceme sa pokúsiť o dieťatko.Po zdravotnej stránke som v poriadku.Mam 8r stresovu cukrovku. Beriem lieky,som sledovaná.Pravidelne chodím na lekárske prehliadky.Mam 43r.Menzes je pravidelný. Ak by sa mi podarilo otehotnieť,bola by som prvorodicka. Bola by som vám vďačná, keby ste mi prosím poradili z vlastných skúseností, či ste brali nejaké vitamíny/lieky,ktoré vám dopomohli k ľahšiemu otehotneniu.Chcem to brat už vopred,kým sa o babo pokúsime.
Uprednostním vaše vlastné skúsenosti.Co poznám lekárov,tak odporúčajú hlavne doplnky a lieky,z ktorých majú výhody a provízie.Ďakujem..

bambulka32

Karolinka, čo tie vitamíny obsahujú? Čo je to zač? Mne kamošky odporúčali, že aby som začala jesť pestrejšiu stravu. Aby som zaradila viac zeleniny do jedálnička a že by aj to mohlo k otehotneniu prispieť. Avšak neviem. Zdá sa mi to až príliš jednoduché. Snažíme sa už pomerne dlho a teda nie málo nocí som už preplakala, že sa nám nedarí a neviem ako ďalej.

Kamcita23

nemas zaco, viem cim si priblizne prechadzas a toto podla mna nie je prijemne pre ziadnu zenu, je to dost tlak aj na psychiku, ale netreba sa vzdat :)

25karina25

Detox odporucas? Akoze aky? Myslim, ze niekedy detox moze urobit horsie. To tiez neni pre kazdeho, to je podla mna podstatne si uvedomit!

Emily opat

Ahoj,
otehotnenie v 43 rokoch je veľmi ťažké.
Byť tebou nestrácam čas a okamžite skúsim umelé oplodnenie. Každý jeden mesiac má pre teba cenu zlata. V 45 máš šancu prirodzene otehotnieť skoro nulovú.

Noelinka

Odporúčam ti urobit ďalšie vyšetrenia to ze si po zdr stranke ok este neznamena ze nebude problem. Dôležité je vedieť ci ti folikuly dozrievajú, ci mas ovulaciu, ci mas priechodné vajcovody a ci nemas protilátky proti spermiam a manzel na spermiogram