Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?
pritt

Dobry den.Tento rok budeme mat svadbu a chceme sa pokúsiť o dieťatko.Po zdravotnej stránke som v poriadku.Mam 8r stresovu cukrovku. Beriem lieky,som sledovaná.Pravidelne chodím na lekárske prehliadky.Mam 43r.Menzes je pravidelný. Ak by sa mi podarilo otehotnieť,bola by som prvorodicka. Bola by som vám vďačná, keby ste mi prosím poradili z vlastných skúseností, či ste brali nejaké vitamíny/lieky,ktoré vám dopomohli k ľahšiemu otehotneniu.Chcem to brat už vopred,kým sa o babo pokúsime.
Uprednostním vaše vlastné skúsenosti.Co poznám lekárov,tak odporúčajú hlavne doplnky a lieky,z ktorých majú výhody a provízie.Ďakujem..

bambulka32

Mamita na takýchto pozíciách to áno, tam aj ja sa s kdejakými ľudmi stretnem, ale v lekárni zakaždým celkom fajn.
Ešteže vedia poradiť ;) Karina poviem ti, že nie je nič lepšie ako to keď sa cítime dobre, pokojne;)

mamita1

karina to je super, keď v lekárni narazíš na niekoho takého kto je v pohode, že má čas a že ti vysvetlí veci, lebo niekto narazíš na takých ľudí, čo nie sú vôbec ochotní, napríklad u nás pani na pošte, to je sodoma gomora, tá furt len kričí, je neochotná, no ja noc predtým jak viem, že mám tam ísť niečo zaplatiť tak nespím :D

yorka

karina to je potom dobre, ze uz vies co a ako :)
Ale si nam nenapisala, ze po com si siahla. Co si vybrala, ked je toho viac :)

25karina25

Ahojte, bola som aj u dr, u gyn, pytala som sa a vitaminy mi odporucala.
Cize hned ako som sla z tade som sa zastavila aj v lekarni a kupila som si a uz vitaminy uzivam. Popytala som sa na rozne znacky, aj mi ich lekarnicka poukazovala, aj mi povysvetlovala ake su rozdiely medzi nimi a vybrala som. Tak uz som aj taka pokojna :)

Kamcita23

karina musiet sa nemusis, je to na tebe, ale poradit sa s nim mozes, ved za to nic nedas, budes aspon mat nazor aj odbornika :)

yorka

toto je na tebe, podla mna je dobre sa poradit s gynekologom, ze co by bolo vhodne, co by odporucil, ake ma skusenosti, ale napriklad ja mam dobru skusenost s Femibion a vlastne ten doplnok obsahuje len vitaminy, ktore ti pocas snazenia a aj pocas tehotenstva len prospeju a dietatku zabezpecia vsetko potrebne co potrebuje aby spravne rastlo a nemalo problemiky :)

mirabelll

sú sú už tri možnosti, prvá je pri snažení a prvé týždne tehu, tá dvojka tá je počas tehu ďalšie mesiace a tá tretia je počas kojenia :)
Preto sú tak delené, lebo každé má trochu iné zloženie, lebo bábätko v každom tom období potrebuje niečo iné ;)

mamita1

karina je to pravda, že sú tri, tá jednotka je vhodná pri snažení a v prvých týždňoch tehotenstva, čiže to je pre teba fajn ak sa snažíte, ak chcete mať drobčeka, lebo jednotka obsahuje také množstvo vitamínov, že vlastne telo maminky bude pripravené na dieťatko, že bude mať pre rast v tele ideálne podmienky :)