Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?

Príspevok v téme: Ako zvýšiť šancu na otehotnenie?
pritt

Dobry den.Tento rok budeme mat svadbu a chceme sa pokúsiť o dieťatko.Po zdravotnej stránke som v poriadku.Mam 8r stresovu cukrovku. Beriem lieky,som sledovaná.Pravidelne chodím na lekárske prehliadky.Mam 43r.Menzes je pravidelný. Ak by sa mi podarilo otehotnieť,bola by som prvorodicka. Bola by som vám vďačná, keby ste mi prosím poradili z vlastných skúseností, či ste brali nejaké vitamíny/lieky,ktoré vám dopomohli k ľahšiemu otehotneniu.Chcem to brat už vopred,kým sa o babo pokúsime.
Uprednostním vaše vlastné skúsenosti.Co poznám lekárov,tak odporúčajú hlavne doplnky a lieky,z ktorých majú výhody a provízie.Ďakujem..

Bubliii

Ahoj, kyselinou listovou nic nepokazis, muzi vraj maju brat hlavne vit. C a E. Ale - urcite by som o tvojom zamere otehotniet informovala diabetologa aj gynekologa. Kvoli svojmu veku a diagnoze budes velmi pravdepodobne zaradena medzi rizikove rodicky a tak je dolezite, aby o tvojej pripadnej gravidite boli informovani hned od zaciatku. A kedze 1.trimester je najrizikovejsi, gynekolog ti moze odporucit aj lieky, ktore pomozu udrzat bábätko v maternici. Drzim palce!

pritt

Ahoj Bambulienka.Dakujem ti za tie prípravky. Pozriem si ich a naštudujem si to. Na modrý koník nechcem ísť kvôli registrácii a moje známe nemajú dobrú skúsenosť s touto stránkou. Doslova tam niektoré sikanovali,keď mali iné názory,ako ženy,čo sú tam už celé roky. A na niektorých ženách som si všimla,že im táto stránka už riadne škodí na zdravý úsudok

Bambulienka25

Chod na stranku Modry Koník tam je dost skupin pre Snažilky tam ti lepsie poradia...

Co sa tyka doplnkov pre chlapa som objednala cyclotest fertile man na spermie a ja brala inosytol a jamieson prenatal

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.