Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

Van-ness

Babulky idem vam napisat, co som pozistovala. Kedze som sa tam nevedela dovolat, tak som tam vcera zasla osobne a sestricka mi povedala, ze nie je problem s tym, ze by ma zobrali ale musim pockat do augusta, kedze od 1.7. do 12.7. ma doktor dovolenku. Kedze to mne nevadi, tak som suhlasila :):)

alicia27

tak to budete mat super Olivara...dufam, ze aj mne sa raz podari kupit si vlastny byt v Bratislave....lebo tu tie podnajmy su strasne drahe :(...kolko ste zan dali?...

potom daj vediet Vaness, dobre?...

Van-ness

Super babulky, tak to sa tesim :):)

Skusim mu zavolat alebo sa u neho v ordinacii zastavim a uvidim, co mi povie.

No pevne dufam, ze ma zoberie, ked su na neho take dobre ohlasy.

olivara

Ruzinov je dobre sidlisko, dobry vyber :) :) My byvame momentalne v Petrzalke ale o nejaky polrok sa budeme stahovat do svojho, kedze sme pred dvoma rokmi kupili byt a uz nam ho konecne postavili :)

alicia27

jasne, ze poznam Vaness...kedysi som z tade mala priatela, takze som tam cosi prezila :D...studujem uctovnictvo...a co sa tyka trvaleho bydliska, tak by to nemalo vadit...doktori by ta mali zobrat aj napriek tomu!..

Van-ness

Alicia byvala som v Hradci, trochu na opacnej strane ako ty ale isto poznas, ze? :) A na akej skole studujes?

Klcikova dakujem pozriem si a aj precitam. Cim viac sprav, tym lepsie :)

Bubliii dakujem aj tebe, pozriem si aj jeho :)

Rozhodujuce bude asi to, ci ma aspon jeden z nich zoberie, ked nemam este trvale bydlisko v Bratislave.

Bubliii

V Ruzinove je vyborny Mudr. Miedzga, ja som s nim bola velmi spokojna,len som sa kvoli tehu stahovala, inak by som unho ostala ;-) neobjednavala som sa sice, zvykla som pockat v cakarni, tak neviem ci sa plati za objednanie. Inak som unho neplatila nikdy nic, cislo ma myslim na nete a sestricka ti uz povie, ci berie nove pacientky..