Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

MiaLiatnova

...zitnanka58 je to sukromny gynekolog ale vyhodou je to, ze ma zmluvy so vsetkymi poistovnami, takze nejake vysetrenia hradi aj poistovna...cennik ma takyto:

zitnanka58

On je súkromný doktor Mia, že? U neho sa asi aj dosť platí za nejaké vyšetrenia, či? Má niekde cenník uvedený?

MiaLiatnova

..tanickam14 ano, byvam v Bratislave, konkretne v Ruzinove a tym padom mojim zenskym doktorom je Milly...chodim k nemu uz dlhe roky..este ked mal staru ambulanciu, tak som k nemu chodila a teraz do tej novej...nemam dovod menit, mne vyhovuje vo vsetkom!..

MiaLiatnova

...ano, ano aj ja som v tom, konecne sa to podarilo aj nam miskovicka...no ja mam zase termin v polovici aprila, tak uvidime, kedy sa chrustovi bude chciet ist von...

Zuza_Petrankova

@miskovicka69...vidis a tak si sa bala, ze budu na teba kricat...ved oni na to nemaju predsa pravo!...super, dobre rozhodnutie...tak ti prajem, aby to vsetko dobre dopadlo a hlavne aby si bola s babatkom zdrava...zdravie je predsa najdolezitejsie!...

miskovicka69

koncom marca mám termín Mia a ďakujem, dúfam, že budeš mať pravdu. áno? ty si tiež v tom? a ty máš kedy termín?

nie neboj, neodkladám to Zuzka. hneď ako som to tu napísala, že mu pôjdem zavolať, tak som tak aj spravila. na počudovanie to dobre dopadlo. sestrička so mnou komunikovala a povedala, že prídem aby mi vystavili aj knižku a aby som mohla chodiť na pravidelné kontroly. teraz to už nejako dobačujem u nich a keď porodím, tak skúsim prejsť k tomu Millymu a už si budem dávať pozor na to, aby som chodila každý rok pravidelne na prehliadky.

Zuza_Petrankova

@miskovicka69...no ako dopadol telefonat?...co ti povedal doktor?...uz to je pomaly mesiac, tak snad si mu volala a neodkladas to, co?...som tu dlhsie nebola, za co sa ospravedlnujem ale nedalo sa mi...

MiaLiatnova

...a kedy ze mas termin miskovicka?...drzim ti palceky, aby vsetko dobre dopadlo...aj ja som momentalne tehu...

miskovicka69

máte pravdu, dnes mu skúsim zavolať a uvidím, čo mi povie. ach bojím sa, že bude na mňa nepríjemný lebo on celkovo taký je. ale tak keď henten neberie tehuľky, tak budem musieť vydržať u tohto a potom keď tak sa prehlásiť k nejakému inému. no to budem riešiť až potom. ďakujem zatiaľ za rady.