Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

zabkiara

nie zemlicka, tohto mi este nikto neporadil. jedna taka znama mi nejakeho doktora spominala ale toho by som mala prilis daleko a to som nechcela. tento ma kde presne ordinaciu??

v pohode Julka, ved ja si to zistim. mne uplne staci, ze ste mi poradili zenskeho doktora, lebo to mi najviac suri. a neviete nahodou, ci uz ordinuje po sviatkoch??

snazilkajulka

To mas pravdu zabkiara, ze to tak rychlo vybavit asi nejde. No neviem ti v tom bohuzial pomoct, lebo som take nic nikdy neriesila. Takze z vychodu. Pozeram, ze zemlicka ma uz predbehla. Toho doktora som si chcela aj ja poradit :)

zemlicka32

@zabkiara - poradila by som ti doktora Millyho, ak ti ho teda ešte nikto neporadil ale ako pozerám, tak tu zatiaľ nie. Je to veľmi dobrý odborník.

zabkiara

chcela by som si vybavit aj trvaly pobyt ale na ten tu byvam este kratko a neviem ci by mi ho hned dali. to si musim este prezistit. to je inak dobry napad. aspon budem mat cca 2 mesiace na ziskanie informacii, ktory doktor je dobry. pochadzam od Presova.

snazilkajulka

A ides si tam vybavovat aj trvaly pobyt alebo budes stale na prechodnom? Podla mna, ked si rozhodnuta ako si napisala, tak si uz mozes zacat hladat doktorov. Aj tak je uz november a neviem, ci sa ti do konca roka podari nejakeho vybavit. Skor by som povedala, ze az od januara, ale za skusenie to stoji. A z kade normalne pochadzas?

zabkiara

baby po akej dobe po prestahovani ste si vybavovali doktorov? byvam v Bratislave uz pol roka, neplanujem sa inde stahovat. zacala som tu novy zivot, mam tu dobru pracu a Bratislava ako mesto sa mi velmi paci a chcela by som tu zit. myslite, ze si mozem zacat vybavovat doktorov aj tu, aby som zakazdym nemusela cestovat vela kilometrov?

zitnanka58

Ale mám, som veľmi rada že si mi tak ochotne všetko napísala a vysvetlila. Veľmi si vážim takúto pomoc od ľudí!

MiaLiatnova

..zitnanka58 nemas zaco...

...humanicka ale pokial je akutny problem, tak mozes ist k nemu aj bez objednania...jednoducho tam rano pojdes a budes cakat, pokial si na teba nenajde cas..rocny poplatok nema a plati sa u neho iba za vysetrenia (vid. obrazok nizsie, ktory som pridala)...

humanicka

prosím vás a aké sú čakacie doby u toho lekara? pozerala som že ma voľne až v novembri- neviem si to predstaviť keby mám výtok alebo gyn problém toľko čakať.... a aký je uňho ročný poplatok? koľko cca platíte pri vyšetreniach? :) či je to nejake katastrofálne alebo sa to da