Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

marcka_64

@olivka1987:-)

Boli tam sestričky, ktoré riešili problémy pacientiek. Ak to bolo niečo vážne, tak poslali zastupujúcemu doktorovi a ak len predpísanie liekov, tak to spravili aj sestričky. Pokiaľ mám ale správne informácie, tak doktor Milly by už mal ordinovať, takže už je všetko tak, ako predtým.

olivka1987

Ahoj Marcka, prosím ťa nevieš ako teraz jeho ambulancia funguje? Počula som, že doktor zo zdravotných dôvodov neordinuje, tak či tam je nejaký zastupujúci lekár, alebo ako to funguje? Za odpoveď ti vopred ďakujem!

marcka_64

@mantika:-)

Aspoň niekto:-) Áno v Bratislave mám ženského doktora, volá sa doktor Milly. On má v Ružinove ambulanciu. Neviem či ti to meno niečo hovorí.

mantika

marcka aj ja si to hovorim, ze mam v zivote velke stastie na dobrych doktorov:-) tak drzim palce, aby to tak aj bolo. a ku komu teraz chodis? v Bratislave? ci niekde inde?

marcka_64

@mantika:-)

Tak to si potom šťastný človek, že si hneď v mladosti začala chodiť k dobrému gynekológovi. Ja som už dva krát menila, ale jeden krát to nebola moja vina ale musela som kvôli tomu, že išiel na dôchodok. Pevne dúfam, že tento bude ešte dlho slúžiť, lebo teraz mám super doktora:-)

sokollka

domča ale ako potom tá žena bude vyzerať, keď bude každého dajme tomu polroka meniť ženského doktora??? to tiež nie je bohvie čo. radšej si vopred zistiť, aký je ten doktor a až potom riešiť prestup. si zober, že ja mám už vcelku dosť rokov a zatiaľ som len jeden krát menila ženského. a teraz mám takého super, že pokiaľ on nepôjde na dôchodok alebo niečo sa nestane, tak budem len k nemu chodiť! nemám dôvod špekulovať s nejakým iným, keď je dobrý.

domculcencul

V Bratislave je tých doktorov/doktoriek veeeeľa, myslím, že každá žena si má z čoho vyberať a keď sa jej u jedného nepáči, tak môže ísť k druhému. Nikto to predsa nezakazuje! Treba len skúšať, to je môj názor ;)