Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

ariianka

nie je to jedno, aky doktor? Ved kazdy jeden by si svoje povolanie mal robit zodpovedne. Ci Bratislava alebo Kosice, kazdy by mal mat aj rovnake podmienky.

chamomile

tolko reklamy na doktora milleho, ze az. asi nebude taky dobry, ked si potrebuje nonstop takto podivne robit reklamu.

buducamamina

Ano alanitka, uz som si to aj zacala vybavovat...Presne to iste som si povedala, ze dlho cakat nemozem a hned ako povedali v spravach, ze uz aj preventivne prehliadky doktori budu vykonavat, tak som do ambulancie zasla a na vsetkom sme sa dohodli s doktorom Millym...

alanitka

aaaale teraz, ked sa uz skoro vsetko uvolnilo, tak uz by si si to mohla zacat riesit @buducamamina. lebo zase potom vsetci zistia, ze este neabsolvovali preventivne prehliadky a doktori toho budu mat vela. byt tebou si ten prestup uz zacnem riesit!

majuskad

buducamamina som rada, ze si sa tak rozhodla. drz sa a prajem vsetkym krasny zvysok Velkonocneho pondelka, dufam, ze ste boli poriadne okupane aspon tymi najblizsimi.

buducamamina

Mate pravdu zienky, radsej pockam...Nechcem sa nakazit a uz vobec nie moju rodinu...Nie je to smrtelne vazne, ze by som hned teraz musela mat noveho zenskeho doktora...Tak pockam nejaky mesiac a uvidi sa, aka bude situacia...Dakujem vam za vsetko!...

vanes11

buducamamina isto bude lepšie, keď počkáš. aspoň nebudeš svoje zdravie ohrozovať. veď aj tak by ťa teraz neposielali na žiadne vyšetrenia, keďže na to nie je vhodný čas. a teraz je aj riskantné otehotnieť, nakoľko ten vírus je fakt nebezpečný. môžeš skúsiš maximálne telefonicky skúsiť osloviť doktora Millyho, pozisťovať si nejaké informácie, aby si aj ty vedela a na druhej strane aby aj oni o tebe vedeli. a ostatné nechať na neskôr. to je môj nazor