Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

hedviga1884

zabkiara tak to je super, ze si taky problem nemala.
miriarka je mi luto, ze mas caste zdravotne problemy. co mavas zapaly alebo nieco ine? ako ta Milly lieci, dava ti nejake antibiotika, alebo??

miriarka

taktiez s dovolanim k nim nemam ziadne problemy hedviga1884! hned na prvy krat ma zodvihnu a vybavim to, co potrebujem. kedze mam dost casto zdravotne gynekologicke problemy, tak som tam varena-pecena a vela krat musim aj volat o vysledky, no nemam ziadny problem sa dovolat...sestricky ma dvihaju hned...

zabkiara

zemlicka ano? tak to som rada, ze aj v skutocnosti su mile. hovorim, ze aj po telefone bola sestricka uplne laskava, vsetko mi vysvetlila, atd. nebudem sa sto krat opakovat, aby som vam neliezla na nervy, no uplne som bola z toho v soku, lebo malo ktora sestricka je taka v pohode do telefonu. aj ja v to verim, ze som sa spravne rozhodla!

hedviga uplne v pohode, hned na prvy krat ma zodvihli. nemala som ziadny problem. a ani som nevedela, ze niektore zeny maju s tym problem. mala som asi stastie, heh

hedviga1884

zabkiara a v pohode si sa im tam dovolala? lebo niektore zeny sa stazuju, ze k nim sa velmi tazko dovolava, ze nedvihaju, atd. mala si s tym aj ty problem?

zabkiara

zemlicka uz som im aj volala. po telefone bola sestricka aka zlata, vsetko mi vysvetlila a to som sa pomaly nic nemusela pytat. vyzera, ze som sa dobre rozhodla.

zemlicka32

@zabkiara - áno, presne ako si napísala. A k tomu, aby si sa stala jeho pacientkou im musíš najprv zavolať alebo zájsť tam osobne (to je možno aj lepšie) a dohodnúť sa s nimi, či ťa zoberú za pacientku a od kedy. Sestrička ti potom už povie, čo všetko si musíš vypísať. Nie je to ale nič zložité, musíš len vypísať taký formulár, na základe ktorého pošle tvoj gynekológ zdravotný záznam Millymu.

zabkiara

dakujem ti zemlicka, to je oblast stary Ruzinov, ze? este sa v tych oblastiach moc nevyznam ale ked som si to zadala do googlu, tak tohto by som mala vcelku blizko. co treba k tomu, aby som sa k nemu dostala? staci tam osobne prist alebo radsej zavolat?

zemlicka32

@zabkiara - on má ambulanciu na tejto adrese:
Bajkalská 18/A, 821 08 Bratislava 2
Zdravotnícke stredisko – 3. poschodie