Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

vanes11

buducamamina isto bude lepšie, keď počkáš. aspoň nebudeš svoje zdravie ohrozovať. veď aj tak by ťa teraz neposielali na žiadne vyšetrenia, keďže na to nie je vhodný čas. a teraz je aj riskantné otehotnieť, nakoľko ten vírus je fakt nebezpečný. môžeš skúsiš maximálne telefonicky skúsiť osloviť doktora Millyho, pozisťovať si nejaké informácie, aby si aj ty vedela a na druhej strane aby aj oni o tebe vedeli. a ostatné nechať na neskôr. to je môj nazor

buducamamina

Dakujem baby, asi to bude fakt najlepsie, ked si najdem druheho zenskeho lekara...Len asi budem musiet pockat, pokial tato situacia skonci, ze ano?...Ci su nejaky aj taky doktori, ktory teraz toto v pohode riesia?...

zemlicka32

@buducamamina - fúha, tak to je silná káva :(((( Ako napísala buducamamina, hneď by som od takého doktora odišla a našla by som si lepšieho. Veď ich je kopu dobrých v Bratislave. A ako prvého by som vyskúšala doktora Millyho, lebo on je brutálny odborník a už mnohým ženám pomohol, ktoré mali problém otehotnieť.

janilka

pokial si s nim neni spokojna, tak od neho odid a najdi si lepsieho zenskeho doktora, ktory ti bude chciet spravit viac vysetreni! byt tebou necakam a hladam jednoznacne ineho!

buducamamina

Ano zemlicka, ziadala som, no on spravil iba tie najzakladnejsie a dalej sa nezaujima :-(...Vobec neviem, co mam dalej robit a preto som sa obratila na Vas a dufam, ze mi tu niekto poradi, co bude najlepsie spravit a co hlavne mozem spravit...Este raz vopred dakujem!

buducamamina

Ahojte baby...Prisla som sem, lebo by som potrebovala poradit. S manzelom sa uz vyse roka snazime o babatko, no vobec sa nam nedari:-( :-( Moj gynekolog s tym vobec nic nerobi, nikam ma neposiela, som z toho uz na prasky :-( Co mam robit?...Mam vymenit gynekologa? Alebo co? Najde sa tu nejaka zena, ktora mala podobny problem ako my?...

miriarka

ano, presne ako si napisala hedviga, zapaly ma neustale trapia :(:( ale uz teraz skoro mesiac som v poriadku nastastie. naposledy mi predpisal nejake antibiotika a tie mi aj rychlo zabrali a zatial som zapal znovu nedostala, len to nemozem zakriknut. dufam, ze to takto aj zostane!!!

zemlicka32

@zabkiara - presne, ako si napísala. Väčšina je taká, že čo ma "otravuješ", atď. Ale oni nie, oni sú fakt zlaté a ochotné. No ako si napísala, už ich tu nebudeme toľko vychvaľovať, aby sa náhodou nepokazili :DDD