Zensky doktor - BA

Príspevok v téme: Zensky doktor - BA
Van-ness

Ahojte :) Viem, ze ohladom zenskych doktorov je tu viacej tem ale niektore su uz dost stare a preto som sa rozhodla zalozit novu. Snad to nikomu nebude prekazat :) Moja situacia je taka, ze byvam v Bratislave kratko (4 mesiace), no nasla som si tam super pracu, byvanie a chcem tam ostat. Postupne si chcem aj doktorov najst aby som nemusela nonstop behat do mojho rodneho mesta a preto by som potrebovala poradit zenskeho doktora, ktory by ma este zobral za pacientku. A celkovo by som bola rada, keby ste mi napisali aj postup ako to funguje v BA, ci sa za vysetrenia plati a tak. Dakujem vopred za kazdu jednu spravicku :)

Zuza_Petrankova

@miskovicka69...tak mu skus zavolat a spytaj sa ho...mozno ta este nevyradil a zbytocne tu panikaris...najprv si to zisti a potom volaj novym gynekologom...a nemas vobec zaco, ak by si potrebovala este nejaku pomoc, tak kludne pis...

miskovicka69

bola som ale naposledy pred 5-timi rokmi a neviem, či k nemu ešte stále patrím alebo ma už vyradil:-/ to vážne neberie?? ach:-( ale tak idem vyskúšať ešte nejakých a snáď aspoň jeden sa nájde. ďakujem vám baby zatiaľ za rady.

Bubliii

Súhlasím, musíš si obvolat viacerých, ale mám žiaľ skúsenosť že veľa gynekologov nechce brať nové a ešte aj tehotné pacientky.:-\

Zuza_Petrankova

@miskovicka69...to je ako mozne, ze nemas zenskeho doktora?..ved kazda zena by mala k nejakemu patrit...ty si v zivote nebola u gynekologa??:-O...a bohuzial ta teraz sklamem, lebo on uz tehotne neberie...postup je taky, ze musis skusat, volat, zistovat a snad ta nejaky vezme...no gynekologa ked si tehotna jednoznacne musis mat!..

miskovicka69

babuľky, ten doktor Milly berie aj tehotné? pred dvoma týždňami som zistila, že som v tom a ja nemám ženského doktora :-/ čo mám robiť? ako mám postupovať? zoberie ma vôbec niekto?

Van-ness

Dakujem Olivara:):) Aj ja sa tesim:) Sice este neviem, co ma caka ale ked vidim vsade dobre ohlasy, tak sa nebojim. Isto to bude dobry doktor!

olivara

To je pravda alicia, ze byty v Bratislave su strasne drahe. No my sme mali stastie, ze sme si kupili 2 roky dopredu byt, ktory sa este len isiel stavat a dali sme zan 130 000€.
Vaneska tesim sa s tebou, ze budes mat aj ty skveleho zenskeho doktora :)

Van-ness

Nie bubliii, k doktorovi Millymu pojdem, ten ma zobral a u neho som bola. Nejako doslo k nedorozumeniu, co ma mrzi, ale tak uz je to snad jasne :):)