Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Meridian

Samozrejme direktívne zakazovanie je hlúposť a do vzťahu to nepatrí ale ako som už spomenul mi nevieme čo autorovu zenu vedie k tomu .Ale spraviť naschvâl je v poriadku? Vy neviete o budovaní vzťahu ani hovno.!
Niektorý chlapi keď sú mimo domova sú jak odtrhnutý z reťaze a nevedia sa zmestiť do kože.
Inak doma sú skoro sto percentný len potrebujú naozaj tvrdú ruku....nejdeš nikam a hotovo !!!!!
Trošku si poplače a život ide dalej.....
Ano neviete si vypiť a zabaviť sa ,len sa ožrať a hrať sa na gerojov.....
Sračky ...,druhâ kategória Tu radí mládež čo nevie o vzťahoch o fungovaní vzťahu ani prd...aj keby zažili hneď niekoľko vzťahov asi ani to nevypovedá o kvalitâch kedže ani jeden si neudržia .....aha lebo zlý je vždy ten druhý....majte sa idem sa vyvracať.....

Oslahany_vetrom

Toto je taká "večná" debata o nesmrteľnosti chrústa. K pravde sa aj tak nikdy nedopracujete. Je to vždy len o ňom - o tom jednom človeku. Zbytočné polemizovanie. A paušalizovať to na to, že či nejaký jedinec má alebo nemá čo hľadať vo vzťahu je smiešne. Takisto ako posudzovať to, či sa chce stretnúť s rozvedenými spolužiačkami...Vo vzťahoch rôznych sú rôzni ľudia...

anallyzatorka

Možno sú ľudia, ktorí nie sú otrokmi sociálnych sietí a radi sa po rokoch stretnú so spolužiakmi. Nemusia byť s nimi v kontakte cez trápnučké lajky a komentáriky na faceboočikoch instagramčekoch ale im dobre padne podať ruku a prehodiť zopár slov a pospomínať na mladosť naživo.

somzadohodu

meridian, suhlasim, co si napisal. presne u nas jedna stretavka dlhodobo narusila nas vztah. manzel bol domyslavy, ze som bola dlho, ze sa pilo, ze som sa bavila s tym a tym a nastvany a ochladnuty je prakticky dodnes. pritom ja som sa len bavila, k nicomu zlemu nedoslo, ale prehnala som to s alkoholom, aj s casom.

slobodnemaciatko

V tom pripade by si si tu dominanciu presadzoval ty, ktoru nemas.
Osobne neviem, co je tak strasne lakave na posedeni s rozvedenymi spoluziackami, s ktorymi roky nebol v kontakte. S prevaznou vacsinou byvalych spoluziakov zo ZS, SS, VS som v kontakte cez socialne siete a su rozlezeni po celom svete, ak sa nachadzam v ich meste, ci oni v mojom, stretneme sa a nemame problem vziat so sebou aj partnerov.
Ale tieto umele, silene, kolektivne stretavky nemusim.

Meridian

Čo s tým ďalej....
Na každého platí niečo iné a ludia si rokmi upevňujú dôveru.Samozrejme najskôr nejaká musí byť aby bolo čo upevňovať.Všetko závisí aj o tom koľko spoločných rokov ste spolu .
Ak si v dobrej vôli vyzvonil svojej žene o vzťahoch na strednej ,alebo ťa ppzná čo so za kvietko keď si vypiješ.napr. Toto sú najčastejšie situácie kde naozaj aj dlhodobé vzťahy sa pošmyknú,oslavy z práce,stretávka .......
Ono ak ste v škole prežili hoc aj platonický vzťah a teraz sa stretneš z "nejakou"je to 100 -násobne skôr ako keď sa z nieký vidíš prvý krát .....všetko sa zrýchluje a niektoré body ako bozk,sympatia či porozumenie sa preskakujú .....preto tie obavy partnerov....!Ty si navyše už ošľahaný životom chceš sa ukázať ......a na druhej strane dnes dve z troch sú sklamané ak nie hneď rozvedené a nešťastné .....a ty dobrák hop a sadneš na lep..
Bežné rozmýšlanie ženy ak ide jej chlap na stretávku.......

Majka66666

Napisem taky zazitok, neviem ci uplne sedi ale...Boli sme s priatelom v tatrach, vacsia partia, pariky aj slobodny.Celodenna tura, vecera, potom navrat na ubytovnu.Niekto vsak vymyslel, vecer ist este niekde vypit si, disco, alebo len namestie, prechadzka.Ja som bola unavena, tesila sa na sprchu, postel, a ze si s priatelom pozrieme film v posteli budeme.Iny nech idu.Lenze aj priatel chcel ist von.Druhy parik, takisto zena unavena, lenze chlap s nou ostal na izbe.Vonku ale chcel ist , lebo na veceri povedal ze kludne este mozme niekde skocit.No uz na ubytovni povedal ze oni nejdu.Ja vravim priatelovi ze ostanme aj my, lezne on nie.Ja som vsak nechcela spat, chcela som ten film , spolocnost, takze som s nim ja napokon sla von.Lenze nebavila som sa, iba som trpela.Vypili sme a potom mi na druhy den bolo tak akurat zle.Ja uz s priatelom niesom, ten druhy parik, su dnes manzelia.Kazdy nadaval na tu zenu ze teda aka je,ze asi je pod papucov.Taketo nazory, lenze my sme sa rozisli, druhy kamos ani zenu nema, treti ma zenu ale uz inu s akou bol na vylete a tento je zenat6my a stastny.Mozno ti to pomoze v niecom.