Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

asereheaha

Podane to bolo v inej teme tak, ze naozaj mu to zena zakazuje. Sama to tam napisala. Takze sa jedna o despotu.

hmnocojaviem

Verím tomu, že každému sa už vo vzťahu stalo, že sa mu niečo nepáčilo. Je to normálne.. Tak ako je normálne cítiť sa kvôli tomu napr. sklamaný/nahnevaný (tá spomínaná tichá domácnosť).
A to, že vyjadríme nespokojnosť s niečím, predsa neznamená doslova "zakazovanie".
Autor príspevku síce to slovo "zákaz" použil v nadpise, ale z obsahu príspevku mi vôbec nie je jasné akým spôsobom bolo toto celé podané. Resp. je tam uvedené, že jeho manželka mala narážky, nedá si to vysvetliť a nahnevala sa (hlavne, že tam nie je spomenuté nič o tom ako reagoval autor a pod.). Takže to, že človek vyjadrí nespokojnosť, následne si jednoducho za svojim názorom stojí a následne prídu prirodzené emócie (možno znásobené aj autorovov reakciou, ktovie ako reagoval on) z nej robí už "zakazovacieho" despotu :-D Vtipné naozaj... :-D

hmnocojaviem

O nejakej cudzej žene viete jediné - nepáči sa jej, že by jej muž išiel na stretávky s bývalými spolužiačkami - žiadne iné info (aký má na to dôvod, aká je inak osobnosť, ako inak funguje vzťah, či už sa niečo podobné dialo, atď atď).. A napriek tomu ju tu väčšina vykresluje ako úplného despotu :-)
Môžete ísť robiť psychológov.. ani tí nevedia z takých chabých informácii spraviť taký psychologický rozbor ako ste tu poniektorí vyprodukovali :-D

asereheaha

topmanager,

a odkial si zobrala, ze nekomunikuje riadne so svojou zenou? Kde si to vycitala? Neviem, ci mas aspon minimalne IQ a dokazes pochopit, ze aj keby bol hypoteticky nonstop ozraty a flirtoval s kazdou zenou ktoru stretne, tak mu jeho zena NEMOZE stretavku zakazovat, ani nijak inak sa ho pokusat obmedzovat,

topmanager

netreba sa obracať na odborníkov. To až vtedy, keď neexistuje racionálny dôvod jej postoja. On má so svojou ženou na úrovni komunikovať a na úrovni sa k nej správať. Na takej úrovni, aby nemala dôvod stretávku zakazovať. Ako môže niekto povedať, že jeho žena je na psychiatriu, keď nevieme ako sa k nej správa a čo je v pozadí. Koľkokrát došiel domov opitý? Koľkokrát flirtoval s inými ženami? O tom sa tu nepíše.

radoslavka

ja by som isla aj napriek zakazu, ale ja som ten typ co robi co chce a kedy chce a cakam doveru, nezakazujem a partneri mali vzdy volnost a to ako s nou nalozili svedcilo len o nich, keby chces vies ju podvadzat kedy kolvek a to by mala pochopit, nepotrebujes na to stretavku po 15 rokoch, isla by som...

asereheaha

topmanager,

to preco sa ludia spravaju, tak ako sa spravaju je zlozita tema a zaobera sa tym vedny odbor-pyshologia ,psychiatria, sociologia, etnologia, historia, atd. Pokial tuzis po podrobnom rozbore, preco sa jeho zena sprava tak, ci onak, s doverou sa obrat na spominanych odbornikov.

topmanager

aj v prípade autora je nejaký dôvod, prečo sa žena správa tak, ako sa správa. Len o tom chýba zmienka v autorovom príspevku.