Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

topmanager

keby mi manželka povedala, aby som nešiel, riešil by som to, prečo si neželá, aby som išiel a nie to, aby som jej robil, alebo nerobil natruc. Proste by som sa zameral na jej pocity a pokúsil by som sa ju pochopiť a všetko si odkomunikovať. "Nechoď nikam." "Ale idem!" - takto manželstvo nefunguje. To, že ma nechce pustiť má svoje príčiny, tak si ich od nej vypočujem, pochopím a poviem aj ja svoje argumenty, prečo si želám ísť.

hmnocojaviem

Ja mužovi nezakazujem a ani on mne.. Dokonca môj muž pracuje v prevažne ženskom mladom kolektíve, mávajú vianočné večierky, občasné stretávky, time buildingy a som s tým v pohode.. Ale viem, že keby nechcem aby chodil na tie stretávky, tak by nešiel. Alebo ak máme obaja voľno, tak radšej trávime čas spolu a na podobné stretávky nejdeme. Lebo nám je náš čas vzácni (inak sme dosť pracovne vyťažení)..
Ja neviem, podľa mňa sme už dosť "veľkí" na to aby sme si vedeli určiť priority, a aby sme vedeli, že rodina(a/alebo manžel/manželka) je prednejšia ako nejaké bývalé spolužiačky a stretávky.
PS:samozrejme, vzťah nemá byť väzenie, a ak by mi muž zakazoval všeobecne niekam chodiť, tak tade by cesta neviedla.. ale ak by som videla, že mu niečo výnimočne vadí, tak viem kde mám prioritu...

Kalgan1

Vsak ak tam chces ist, tak tam chod a pokus sa manzelku nejako udobrit. A to tam nemozes keď tak ist s nou? Ale uprimne, stretavky su aj tak blbost, mna osobne nik zo SŠ nezaujima a doteraz mam par kamosov, ktorých poznam este zo ZŠ a sme v pravidelnom kontakte. Takze stretavky ignorujem.

asereheaha

Oslahany vetrom,

a to je uz aky dokaz lasky, ze ho ani na stretavku nechce pustit a dopriat mu stretnutie s ludmi, ktorych pozna zo skoly? Ked riesi taketo prkotiny a hadze polena pod nohy tak mu nebude napomocna v nicom. Treba ju poslat kade lahsie.

Oslahany_vetrom

Tak je, tomu sa niet čo smiať. Najmúdrejší sú tu tí, čo nemajú žiaden vzťah, alebo si svoj pre..., dnes každý hneď hodí flintu do žita. O manželku sa treba starať, chrániť, akceptovať. Potom sa ti dostane odmeny. Ale to tu mnohí nepochopia. Budú tárať svoje...

Meridian

Somzadohodu
Pisem len kôli tebe inak by som už nenapisal ....a poviem ti ako sa tomu predchádza.
Presne chápem čo sa stalo .inak
Ako som pisal dôvera a bla bla navyše aj keď dôverujeme parterovi vždy a to ti prizvukujem vždy treba byť napozore...mimochodom som 25 r zenatý aby si vedela od koho a od čoho a s kým s čím....
Vždy som dbal aby kolegovia manželkyny ma poznali proste keď bola nejaka akcia kde sa dalo ist z partnermi tak som sa tomu nebrânil ...
Poviem ti trochu namyslene potom ked ma spoznali percento lezenia do kapusty sa zmenšuje....
Druhâ vec ked manzelka mala z prace akciu ja som prvy co pre nu príde hoc aj o jednej v noci ..
Ked som ja isiel niekde nikdy som neprisiel ztaty vlastne aj jed pijem nebývam opitý .Proste za 27-rokov co sme spolu .....nemusela.....
To sú také tie benefity .Pre mna je hanba byt ožratý.No pockaj mi si dâme do trumpety neboj ,ale jednoducho treba vediet ...
Vždy ked som sa dohodol splnil som to lebo mi zâleží na mojej prestíži .
Ono podobne sa to rieši pri vychove detí.
Keď moje dospievali tak určili sa pravidlá ,ale pravidlá sa neurčujú ,že toto co ja poviem lebo som rodič a hotovo !Pravidlâ sú po dohode
Čiže aby som vela o tom nekecal .Dohodnúť pravidlâ cojaviem nemusím tam byt do rána.....
Príde pre mna fero a privezie ma domov napríklad .Pocas .....zavolám ,alebo ak to je ďaleko najdeme si ubytko a pridem o jednej k tebe do postielenky ved po pol noci aj tak už z nikým reč nebude...
A ze bude niekto sa smiať ,že som pod papučou?
Nech sa smeje asi je tupec a hlavne sâm až naveky.....!!!!maj sa.....

anallyzatorka

Pointa je v tom, že sa isto priebežne nestretáva 30 ľudí s partnermi ale na tom danom stretnutí je vysoká pravdepodobnosť, že sa ich stretne väčšina a pri dobrom kolektíve možno aj všetci. Na to sú tie stretnutia určené, aby sa zišli naraz. Kto chce nech sa selektívne stretáva raz v New Yorku, potom v Sydney a nakoniec vo Vranove nad Topľou.