Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Meridian

somzadohodu
Neboj dá sa na tom popracovať je to síce beh na dlhé trate ,ale všetko sa dá.Práve ten kto trošku "prepískne "môže sa z toho poučiť ....Netlačiť na pílu ,nič nerobiť nasilu nevyťahuj staré hriechy a dopriať si čas....a ak bude druhá strana len trošku prístupnâ pochopí ,že ťa to mrzí a že to už nespravíš,že si zrelšia a že ho ľúbiš......

anallyzatorka

Zakazujú zvádzajú pijú flirtujú nemajú zábrany prasce v ženskom rúchu apokalypsa sa rúti na slobodných junákov.

Kalgan1

Očividne uz nikto nikomu nedôveruje. Ak nedôveruješ svojmu partnerovi, tak o čom je taký vzťah? Načo sú takí ľudia vôbec spolu potom? Mňa by ani nenapadlo zakazovať niekomu kam má chodiť a kam nesmie.

Nooo

Hah ale tu riesite kraviny:) Mna by zaujimalo ci vy by ste svojho pustili ak by jedna z nich bola zaroven aj exka. Alebo ci by chlap pustil zenu na stretavku kde bude aj byvaly. Hm??:) To uz je zaujimava tema

Ovecky

Ja sa vobec nedivim, v dnesnej dobe su rozvedene zeny po 35 doslova horor! Moj ked bol na stretavke tak po nom palili, vesali sa na neho, az mu to bolo neprijemne a zdrhol domov. Povedal, ze ani ho nehne druhy krat, cela stretavka jedna velka ozieracka, zenske ked si vypili ako take sliepky, len tliachali o somarinach a vesali sa na pohladnych spoluziakov, jedno im bolo, ze su zadani, zenati, vsetko sum a fuk, hanba. Dnesne stretavky uz nie su ako kedysi, presne ako dnesne decka od 12 trt...ju. Holt, ina doba, ine mravy ocividne. Alebo treba mat inteligentnu spolocnost na urovni, taka sa vsak dnes tazko hlada!

topmanager

mali sme firemnú akciu s wellnessom, a manželka bola doma s trojmesačným bábätkom, nemohol som ju zobrať. Bola proti tomu, aby som išiel, že sme spolu tak málo. Tak som nešiel a neľutujem.

aseregeaha

topmanager,

pytala sa ta niekedy zena, ci by ti vadilo, ze pojde na stretavku? Alebo, ze ci by ti vadilo, ze niekam pojde vseobecne? Ja o takychto pripadoch neviem. Ako, keby jej zalezalo na vztahu, tak ,mu ten dovod, preco ho nechce pustit na stretavku vysvetlila.Vacsina manzelstiev funguje tak, ze zena chce rozhodovat uplne o vsetkom. Taketo zeny maju radi pocit, ze niekoho ovladaju, seba neobmedzuju, ale vsetkych ostatnych ano, lebo im to robi dobre. Odbavuju sa pri tom. Nezalezi ako , len proste potrebuju niekoho obmedzovat, Odborne sa to nazyva tusim sadizmus..Je im v podstate jedno koho a v com.

somzadohodu

Meridian, ja suhlasim s tebou. ty mas pekny vztah, davas zene najavo respekt a uctu. ja si az taky respekt neviem vydobyt alebo presadit alebo co. inak je dobry, nemozem sa na nic stazovat, ale ..no a po tej stretavke akoby sa vo mne sklamal, hoci to bola obycajna blbost. ja ani neviem, preco som tam bola tak dlho, akoby som nevedela odist. dobre sa hovori, ze v najlepsom treba prestat. a on zvlada tiez dobre rozne akcie, podobne ako ty a tiez pre mna chodi aj v noci, ked treba.