Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

slobodnemaciatko

Nie, zena nema pravo muzovi nic zakazovat, tak, ako muz nema pravo zene nieco prikazovat. Vztah je o kompromisoch a starostlivosti, rozumej nenarusat harmoniu vo vztahu. Jedinec, ktory si vo vztahu presadzuje vlastnu volu, nema v nom, co hladat(zakaz/prikaz ist na stretavku).

Meridian

Nechcel som sa zapojiť ,ale nedá mi.
Nikto nemôže rozhodovať za teba je to tvoj život aj stretâvka a zatiaľ aj tvoja manželka.Ano to z manželkou bolo trochu uštipačné a tak na začiatok nadviažem práve na to.......
Ak by moja manželka nechcela aby som niečo urobil tak by som jej žiadosti vyhovel !Ale každý sme iný a aj každý vzťah je iný.
Samozrejme dôvodou prečo jej to "neveze"môže byť niekoľko.
Ja nepoznâm teba a ani neviem akým spôsobom riešite takéto situácie.Možno sa bojí preto že aj keď ti verí obâva sa aby si nespravil niečo nie z vlastnej iniciativy a aby to nenarušilo harmóniu vážho vrťahu ...manželstva.Ono keď pôjdeš na stretávku napriek okolnostiam aj tak to asi naruší a to dlhodobo váš vzťah...Ono ak s ňou nieje rozumná reč pravdepodobne ti to bude oplieskavať o hlavu a ešte možno ti to bude chcieť vrátiť a to už si len pomôžeš!Ale ak ti to stojí .....ten jeden večer zato aby si si pokazil mnoho večerov z človekom z ktorým žiješ .......ok..
Jedine ,že predpokladáš že ak sa manžeka urazí rýchlo ju to prejde ....pochybujem
A ked ti to bude chcieť vrátiť a možno to dlho ani nepotrvá čo ak zájde ďalej....ako ty vieš s tým žiť ?

anallyzatorka

Muži rozvedení z vlastnej viny sú zriedkaví, to len ženy sú na vine. Chuť na stretnutie je normálna, to len manželka nemá rozum. A asi Ťa nepozná a ani tie spolužiačky.

analyzator

Príležitosť robí zlodeja a alkohol znásobuje. Zdvihne sa sebavedomie a poklesne zodpovednosť. Po stretávke bude možno rozvedený aj autor a aj tá šiesta. Môže s ňou zamávať niekto z personálu. Možno stretne spriaznenú dušu. Pravá láska striehne všade. Hlavne ak sú všetky rozvedené a nie z vlastnej viny. Ženy rozvedené z vlastnej viny sú zriedkavé. to len muži sú na vine. Chuť na stretnutie je veľká, ale manželka má viac rozumu. A asi Ťa aj pozná a pozná aj ženy. Ty sa len rozhodni, kto je pre Teba dôležitejší.

slobodnemaciatko

Dost pochybujem, ze mu to zakazala ako malemu chlapcovi a on sa isiel vyplakat sem.
Koho treba lutovat viac?

Okt

skoda, ze nevidi ako pises, ze nemas o nich zaujem, inak aj mne by bolo divne, kde sa chces trepat sam so 6 zenami, najma ak si o nich poslednych 5 rokov ani nezakopol, ci ich nespomenul. Precitala som temu aj muzovi a ten povedal: co sa boji, ze akurat prave jeho budu vsetky chciet :D takze taky je muzsky pohlad na vec