Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

topmanager

"a odkial si zobrala, ze nekomunikuje riadne so svojou zenou?"
aserehe - z kontextu. Keby s ňou riadne komunikoval, nepotreboval by to riešiť tu.

Meridian

somzadohodu,toto je len pre teba....odomňa.....
Mechanizmus funguje tak ,že tvoj partner potreboval a pritiahol si lekciu prostredníctvom ktorej sa má uvedomiť...Ono vždy sa nám stávajú prâve také situácie ,aby sme prostredníctvom našich blízkych mohli sa zbaviť nejakêho "neduhu"
Preto sme vťahovaný aj do takýchto situácii.
Jednoducho napredovanie je niekedy bolestivé.
Vidíš ako to nemá vysporiadané a toto ho bude opakovane mátať pokiaľ sa nenaučií.......
Ono zatiaľ mu život pripravil prostredníctvom teba takúto malú neškodnú boliestku samozrejme teba to nijak neospravedlňuje ,ale spomeň si na mňa keď sa nevysporiada vnútri .....tak ho budú ludia viacej zraňovať .......pokiaľ nevyrieși svoju...
Príde to! prostredníctvom nemusíš to byť ty bude to možno súrodenec alebo niekto blízky.
Vždy okolie,prostredie situácie odzrkadlujú nás samotných duša si nâjde situâciu a spolu z osudom sa postarajú aby sme sa vnútri uvedomili ...
Hovorím ti to preto aby si sa neobviňovala stâle ,lebo ver mi on potreboval lekciu a bola by prišla cez niekoho iného je to proces vývinu.....má možnosť odpustiť tebe lebo ťa ľúbi ..ani nie odpustit skôr preniesť sa cez malú kôpku...lebo prídu väčšie a väčšie ...preto sú ludia zraňovaný
Samozrejme takto to nemôžeš povedať nikomu lebo by ti neveril ,ale ak sa človek zastaví na chvíľu uvedomí sa vo svojom vnútri možno pochopí ,..

somzadohodu

Meridian, dufam, dakujem pekne. Len nie vsetci su taki chapavi ako ty. urazena muzska jesitnost, ego u toho mojho je citit aj ked to nedava najavo ale pri vypatych situaciach to vzdy vytiahne. uz je ku mne chladnejsi, menej vrely a srdecny, trochu uzavrety. neviem co ho to tolko drzi. ale aj ja verim, ze ho to raz prejde. budem sa snazit. a dakujem za povzbudenie a tvoju doveru, ze sa to zlepsi.

hmnocojaviem

A môžem aj na verejné fórum vyjadriť čomu verím alebo neverím. Bez toho aby ma niekto musel poučovať o tom, že môžem veriť alebo neveriť čomu chcem. To si ty vedela?

asereheaha

Ano, dospeli sme sem. Comu veris a neveris je jeho sosbna vec. Nemusis verit vobec nicomu, ak nechces. To si vedela?

Jeto

K.ty mas panicky strach z toho, ze by ta nejaka zena ovladala, len mi nie je jasne preco by to vobec nejaka mala (chcela) robit.

hmnocojaviem

Inú tému som nečítala, takže sa vyjadrujem len k tomu, čo je uvedené v tejto téme. A ak sa niekde vyjadrovala aj jeho údajná manželka, tak mi to príde skôr ako pekný žartík.. aspoň teda neverím, že by dvaja dospelí ľudia riešili problémy tak, že si budú vzájomne vylievať srdce na internetovom fóre namiesto toho aby to riešili doma.. či to sme naozaj dospeli až sem??