Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

je to

ako tu niekto pisal, ja tiez nie som na nikoho zo ss zvedava, nikto ma nezaujima, ked pojdem, tak len zo slusnosti, nech nenarusim ucast.

somzadohodu

Meridian, to ma nenapadlo, ze by to mohla byt nejaka lekcia pre neho, skor pre mna, nech nerobim blbosti, lebo vzdy to ma dosledky, ake nechcem. v skutocnosti tie chvile nestali vobec zato, ale stale mam nejake pokusenie, ako nejaka pubertacka, co si uziva slobodu. ale mozno aj pre neho, ako pises.

asereheaha

Points,

medzi styrmi ocami to maju vykomunikovane tak, ze ho zena nechce pustit na stretavku. Ked budu komunikovat viac, tak mu to mozno povie este dvakrat, popripade tri.

Ale je to dobry napad. Zrusme toto forum, lebo si vsetci vsetko medzi sebou vykomunikuju a tym padom je zbytocne.

Points

Je rozdiel komunikovat a komunikovat. Treba komunikovat narovinu a medzi styrmi ocami. To by mali dospeli ludia uz ovladat. Len hlupe, primitivne osoby tu budu zakladat temy a komenty, aby si niekto nieco domyslel. Svedci to o ich nevyzretosti a o tom, ze sa nenaucili spravne pouzivat rec.

asereheaha

Topmanazer,

ano, suhlasim s tebou, ze je to maximalne nerozumne a nezmyselne z jej strany zakazovat mu stretavku. Pise sa to tu uz dost dlhu dobu.

Asi to riesi tu, pretoze vsetci , so vsetkymi komunikuju, ale nestaci to. Ked chces stavat dom, mozes komunikovat kolko chces, nepostavi sa sam.

topmanager

radaod, niečo takéto písala aj klausa, a mám na to rovnaký názor. Nevidíme do celej situácie. Nech si ju riešia oni dvaja. Ak nechce, aby išiel, má na to dôvod. Do akej miery je racionálny je druhá vec. A je na ňom, ako zosúladí ohľaduplnosť voči nej so svojou nezávislosťou a slobodnou vôľou.

topmanager

to, že mu žena zakazuje stretávku, je jeho podanie záležitosti. So zákazmi a príkazmi je to tak, že zakázať môžem aj ja, aby si sem Ty alebo ktokoľvek iný písal a môžem komukoľvek z vás zakázať používať počítač, alebo aby to bolo zaujímavejšie, prikázať vám, aký druh toaletného papiera používať. :-)) Len by to bolo absolútne nezmyselné a nerozumné. :-))

Rada_od

našich starých rodičov - do vzťahu sa nemiešaj - aj tak to nemá význam. Platí pre celé fórum...Pochopí len múdry.