Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Meridian

somzadohodu áno ale nieje to zase až také jednoduché.môžem ti to zajtra trošku opísať v téme energia .tu by sa to nehodilo.....

Medea7

Ja Tvoju ženu rozumiem, ale musí existovať predsa dohoda. Ja pustím priateľa, ale dám mu na vedomie to a to mi nerob. Neviem si predstaviť žeby som si k sebe niekoho priputala alebo citovo vydierala. Naše ženy nech sú šťastné že sa narodili tu. Mam naštudovane ako to beží v iných krajinách, niektorých, že aké tam ma žena postavenie. Držím Ti palce snáď sa dohodnete.

somzadohodu

dobre, tak sa na to zameriam. dakujem.
k tomu druhemu, co si pisal. asi ze sa pritahuju ludia s rovnakou energiou?

Meridian

Kolgan 1 ospravedlňujem sa za nespráne napísanie (kalgan)
Na vysvetlenie rezonančnej vibrácie by malo byť pomenovanie VYBRAČNEJ FREKVENCIE tak je to správne......a to asi vieš čo je.....

Meridian

somzadohodu ano tak nejak .
Kolgan1 záleží z akým zámerom si položil otázku ....dozvedieť sa niečo? ČI s tým druhým .

somzadohodu

Meridian, snad rozumiem, skusim teda aj ja si vziat ponaucenie, nehnevat sa a odpustat a budem sa snazit, aby aj manzel. Bude to stacit, takto?

Meridian

somzadohodu ..pozor! Toto nieje pre slabé povahy a ak to aj na prvú neprijmeš aspoň v živote budeš mať nad čím meditovať .
Ludia sa zbližujú a priťahujú podľa rezonančnej vybrácie........ten kto potrebuje v živote byť pokorený a ponížený pritiahne si k sebe presne človeka ,ktorý mu to zabezpečí.Nemusí to byť hneď partner môže to byť aj niekto z rodiny či šéf v prâci .....ak to nepomôže po vzťahoch sme liečený inak (choroba,úraz)funguje to vo veľkých,ale a j v malom.......aj predavačka v obchode či na úrade sa rada zvezie ,ale to je len odraz teba ....ano v nej sa prejavilo,že je krava a vytvorila podnet na zase inú príčinu ,ale to ze ta napadla bol odkaz pre teba ......ty máš v sebe niečo nevyriešené a len prostredníctvom jej to vyšlo von......preto sa nemáme na nikoho hnevať a máme odpúštať...ťažko je to takto vysvetlovat a hlavne neviem ci som ti to správne podal.A koneckoncov nie kazdy to pochopí ,ale ak pochopí tak má vyhrané navždy aj v budúcom leveli....