Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Meridian

topmanager
Že čo ak to má človek nadstavené tak ,že stávajú sa mu zlé veci a preto je zlý a zly je lebo sa mu stávajú tie veci?
Tak si to myslel ?
Či ako ?

somzadohodu

Kalgan1 a ty si co pod tymi vibraciami predstavujes? Uz sme sa 2 vyjadrili. A inak tiez preferujem, co aj ty, nestaci mi v nieco verit.
Meridian, kvoli mne nemusis, to sa pytal Kalgan1, ja som sa len pripojila.

topmanager

otázka na meridian: a keď to má niekto v živote tak negatívne nastavené a dejú sa s ním potom tie negatívne veci, ako von z bludného kruhu?

Medea7

To sú charakterové vlastnosti, čomu sa venuješ, čo uprednostňujes, aké máš myslenie a takých ľudí Ti potom dáva život do cesty. Teraz to beriem po tej duchovnej stránke. Meridián to bude lepšie vedieť.

Medea7

Pozri sú veci, ktoré si vytvoríme mi sami našim konaním, sú veci, ktoré nám zariadi osud aby nás niečo naučil, čo je to to vyššie, to ono to ja neviem. Ja sa hnevám na osud lebo sú veci ktoré som robiť nechcela.

Kalgan1

Medea7 to je síce fajn, ale preco? Ako to funguje? Je to fyzikalna sila, ci je to zase len viera v "nieco vyssie". Lebo ak to je to druhe, tak sa mozeme do konca zivota natahovat, co "to vyssie" je. Osobne davam prednost pred racionalnym a vedeckym vysvetlenim, nez metafyzicko ezoterickym..

Kalgan1

Mna naozaj zaujima, co si ludia pod "energiami", "vibracnymi frekvenciami" a podobnými vecami predstavuju. Lebo mam pocit, ze kazdy si pod tym predstavuje nieco ine (vratane mna).