Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

RudolfH

RETARDOVANÁ, vyznáš sa, alebo sa význaš
RETARDOVANÁ stále robíš chybu v dĺžňoch
RETARDOVANÁ radšej venuj čas gramatike
RETARDOVANÁ stále sa na tebe bavím

Medea7

Beriem aj také názory na svoju osobu ale význam sa v ženách a pozorujem ich reč tela, tam sa dá vidieť vsetko. A mam také skúsenosti že bola som s ex na dovolenke a jednoducho jedna na drzovku bez zamyslenia sa nad sebou mi ho balila. Kukala som na ňu že či sa ako cíti. Neviem ja som také veci nerobila. Páčili sa mi muži ale keď som videla ze je pri nich žena tak som neprovokovala ani som si nemusela dokazovať aká som pekná.

RudolfH

Gdfgh alias Medea7 si tupá zakomplexovaná žena čo si tu sama odpovedá na svoje príspevky. Nauč sa používať dĺžne. Pravdepodobnosť, že rovnakú chybu robí Medea7 ako aj ty Gdfgh je nereálna. Si proste odhalená zakomplexovaná kunda.

Medea7

Dobre ale ženy majú rôzne ťahy, niektoré placu, niektoré vlasy nadhadzju, niektoré oči gulaju, to je tak rôzne, z nevinného rozhovoru sa možno prepracovať k niečomu inemu. Minule som videla jak mi jedna okukava priateľa bolo mi z toho zle a stúpal mi tlak. Takže na toto som hakliva aj ja. Načo Ti je vedieť ako sa majú?

Gdfgh

Sloniecko

ano sanca na zalet je hlavne v praci, lebo tam travis omnoho viac casu ako inde , akurat zakazat chodit muzovi do roboty je trochu blbost :D
a urcite je pravda aj to , ze ked mu bude zakazovat nic dobre z toho nevznikne, ale tak isto nebude nic dobre z toho, ked on bude robit veci ktore jej vadia a vyvolavaju v nej ziarlivost

a ziarlivost moze byt prejavom nizkeho sebavedomia a komplexov alebo moze byt aj prejavm toho ze mu nedoveruje z nejakeho dovodu, nemusi byt tym dovodom len nevera, ktoru vylucil, co tym dovodom je, tazko povedat , tak hlboko do ich vztahu nevidim
ja len viem z vlastnej skusenosti , ze ked som ziarlila nebolo to pre nic za nic, ale bol tam dost padny dovod a v tomto pripade tym dovodom nemusia byt konkretne spoluziacky ale nieco celkom ine

Sloniecko

Gdfgh
ja presne chapem, ako to myslis a urcite si nemyslim, ze pises nezmysly. I ked v praci, v kolektive je podla mna ovela vyssia sanca na "zalet" ako na nejakej stretavke po rokoch, aj tu na fore je skoro kazda tema o nevere povodom z pracoviska. Ale na tom nezalezi. To, ze jej ublizuje, lebo ju nepocuva.. moze byt pravda, ale nemyslim si, ze by mala mat pravo mu to zakazovat. Ale je to ich zivot, ich manzelstvo, nech si zariadia ako len chcu- ale takato ziarlivost urcite nie je prejavom sebavedomia. Ked si mysli, ze zrovna toho jej manzela bude kazda obletovat- to je skor prejavom velkych komplexov. Tymto stylom, ked mu zacne pomaly zakazovat a prikazovat sa dopracuje k tomu, ze cochvila mozno naozaj bude mat dovod na obavy. Mimo toho vsetkeho- on aj uviedol, ze jej nikdy nebol neverny, ale ak to bude pokracovat, mozno aj to bude.

RudolfH

Gdfgh ty tupaňa hlúpa prízemná, ona rešpektuje jeho? Nonsens ako si tupá. Teba tĺcť palicou po tej dutej hlave. Sa na tebe dobre ujebávam ako si RETARDOVANÁ.

Gdfgh

vôbec tu nejde o to ci na stretavku pôjde alebo nie, a ci tam bude 50 žien alebo iba 10, a ci sú v práci alebo mimo práce ( ale keď už o tom hovoríme práca je úplne niečo iné, lebo tam chodíš kvôli peniazom a nie vo svojom voľnom čase sa len sa povyskierat s kokegynami) ide tu o to ze na ňu neberie ohľad a robí jej zle aj keď o tom vie, že jej to je nepríjemné, to znamená že ju NERESPEKTUJE! A vyzerá to tak, že jeho manželka to aj vidí, preto nastali problémy a boje o to kto si presadí svoje, myslím si že toto je asi ten najväčší problém, nie 6 rozvedených žien alebo zákaz chodiť na stretavku