Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Sloniecko

uvediem jeden priklad: ja pracujem v kolektive, kde je nas 16 ludi, z toho sme 3 muzi a 13 zien. Aky je rozdiel robit v kolektive s 13 zenami (a veru su tam aj pekne zeny), ktore vidim denno-denne a ist na stretavku po x rokoch? Keby kazda rozmyslala takou logikou ako partnerka zakladatela, tak by som ja nemohol ist ani do roboty. Ale moja priatelka mi doveruje- rovnako ako aj ja jej. Podla mna takato dovera je prejavom zdraveho vztahu a sebavedomia, pre mna nikdy chorobna ziarlivost nebola prejavom "lasky". Lebo niektori to prezentuju ako jasny dokaz lasky. Nie, ziarlivost je prejavom komplexov a slabeho sebavedomia.

RudolfH

Gdfgh je jasný príklad hlúpej, retardovanej, zakomplexovanej, frustrovanej ženy, akých tu píše 99%. Trápne fórum pre tupé ženy, ktoré si tu riešia svoje frustrácie a mindráky.

Gdfgh

A áno samozrejme, že nárok na to ísť tam ma, lebo je to jeho rozhodnutie, ale potom nech sa nečuduje, ze jeho partnerka žiarli a je nespokojná a nech nevypisuje lietanie aká je sibnuta, keď si za to ako ich vzťah funguje /nefunguje môže iba on sám, lebo nevie co so sebou od dobroty

Gdfgh

Laura a teba co to tak vzalo, ze niekto ma odlišný názor ako ty? Ci tvoj partner chodí na kávy so spoluziackami, ty mu to ako poslušná tolerujes, nevieš si presadiť svoje a preto si nahovorila sama sebe ze je OK, ze ti sere niekto s prepáčením po hlave, tak to znamená že všetky ženy na svete nemajú mat sebauctu a nechať si srať po hlave tak isto ako ty ? Vyjadrila som svoj názor k danej téme, nevidím dôvod prečo by si ma mala označiť za retardovanu, keď s tebou nesúhlasím. Skus sa nad sebou zamysliet a nabudúce sa vyjadrovať ako civilizovany človek, ďakujem za pochopenie.

Laura4515

Gdfgh, tu vobec nejde o to ci mu to zato stoji, ale ide o to, ze nikto nema pravo druhemu zakazovat, zakladatel temy je svojpravny a ma pravo sa rozhodnut kam pojde a tak nepojde, rozumies tomu?

Laura4515

Preboha vy dvaja podomnou, ake stresy??? To je taka neunosna a zufala situacia, ze chce ist von s byvalymi spoluziackami? Vy ste normalni, ludia? Vy fakt nechapete, ze okrem manzelky si moze rozumiet a mat rad ai nych ludi, hoci uplne inym sposobom? Ci uz ma do konca zivota sediet doma a radsej ani na ulicu nevyjst, lebo co ked zazrie nejaku zenu, nedajboze peknu, koniec sveta by to bol. To kde uz sme? Ja normalne nechapem niekedy ako moze zit tolko retardovanych ludi, asi fakt mate nejajaky socialny problem.

Gdfgh

A ešte k tomu dodám, ze keď doteraz jej nikdy nedal dôvod na žiarlivosť ( o čom veľmi silne pochybujem) tak prečo to teraz chce riskovať a ten dôvod vytvoriť? Stoji mu to za to?

Gdfgh

No keď svoju manželku tak veľmi miluje a ma s nou taky super vzťah, mal by robiť všetko pre to aby jej nesposoboval zbytočne stresy kvôli 6 rozvedenym exspoluziackam, ktoré údajne 15 rokov ci koľko nevidel a vôbec ho nezaujímali , ved predsa ta naj je preňho jeho manželka, takže v prvom rade by mal myslieť na jej blaho, každopádne asi niečo nie je také ideálne, keďže naňho žiarli a predpokladám, že nejaký dôvod na to určite má :-D z ničoho nič sa to väčšinou nestava