Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

SofiaElla

presne tak, je to autorova téma, venujme sa jej. Preto mám otázku na @swisticu: to ako môžeš vôbec porovnávať, že či manželka alebo zraz zo strednej? Jednak, vzťah k manželke sa prejavuje inak, jednak stretká zo základných, stredných a vysokých škôl sú bežná záležitosť.
Ak by každý dával takto nezmyselné ultimáta a porovnával neporovnateľné, tak nabudúce to bude moc usmievajúca sa predavačka v obchode, takže treba inde nakupovať, moc milá štátna urádníčka, takže treba zrušiť správny úrad a pod. Nemusíš mi argumentovať, že to je úplne niečo iné, narážam na tú absurdnosť, čo si vyjadrila v otázke, preto absurdné príklady..

Medea7

Každý sme nejaký, ale mali sme autorovi poradiť. Ja mu radím nech jej povie ze príde skôr a ze jej zavolá odtiaľ.

swistica

@comamrobit Je ti prednejsia manzelka alebo spoluziacky? Odpovedz si na tuto otazku a podla toho na stretavku chod alebo nechod.

Majka66666

Dzusik Presne.Niektore zeny fakt nemaju zabrany.Budu vypisovat zenatym a kadekomu, vtierat sa, robit intrigy len aby dokafrali vztah, lebo oni sami nemaju.Ja to tiez poznam.Ale zakazovanim ostane najhorsia aj tak ona.

Medea7

Sofia si jednotka, študuješ psychológiu keď sa tak dobre vyznáš? Mne nevadí ze ma muži sklamali, ako ja to beriem, ja som na iných veciach stroskotala. Nemôžme niekomu zakazovať a manipulovať s niekym podľa našich predstáv, len ja radšej prijmem klamstvo ako poznať pravdu.