Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Opka

Potom neviem naco sa pytas. Osobne by som nesla pocuvat zatrpknute rozvedene zenske. S kym chces, zostanes od skoly v kontakte.

Comamrobit

Opka, nieze pustil, ja by som ju ta vylozene poslal, nech si ide s nimi posediet. Ja vobec neziarlim, skor na to pozeram tak, ze manzelstvo nie je vazenie a manzelia by sa nemali obmedzovat v niecom.

Opka

Bud rad, ze na teba este ziarli. Znamena to, ze ta ma stale rada. Pustil by si ju ako jedinu zenu na stretnutie so 6 spoluziakmi?

Comamrobit

Nie nespal som s nijakou, ani som manzelku nikdy nepodviedol, ale niekedy to mam chut urobit, aby taketo jej vycitky boli aspon opravnene.

ahjajjaj

Žena by Ťa mala podporiť, aby si išiel a nie odhovárať Ťa. Áno, na stretávka ch sa zvyknú bývalí spolužiaci aj trochu baliť. Dá sa to riešiť chápavý úsmevom a od vedením pozornosti. Kto chce, ten verný aj bude. Žeby Ti manželka neverila? Má na to nejaký dôvod? Dúfam, že si presadíš svoje a pôjdeš.