Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Sloniecko

nazdar, to musis mat doma poriadnu hystericku. Moja priatelka bola na stretavke so spoluziakmi zo ZS, aj zo strednej. A ani by ma nenapadlo jej to zakazovat. A nezmeni sa to ani vtedy, ked uz budeme zobrati. Naopak, bol som rad, ze sa stretla so spoluziakmi, porozpravala sa s nimi, velmi sa na to tesila a aj bola rada, ze tam bola. Ja som na stretavke nebol, pritom uz to bude 14 rokov od skoncenia strednej, ale my sme boli taka divna, nesuroda trieda, asi preto.
Ja osobne by som na tvojom mieste siel, nejdes predsa na nejaku ozran party do krcmy, ale na stretnutie s byvalymi spoluziakmi. A ze su tam rozvedene zeny? A co ako ma byt? Takymto tempom ta onedlho nepusti ani na ulicu, ked sa teraz podvolis.

Laura4515

Majka, ale zacinas to az prilis rozoberat zbytocne, ze odkial vie, ze su rozvedene, ze s nimi je v kontakte atd... taketo domyslanie presne ako nizsie pises vytvara zbytocne hadky a neskor rozbija vztahy. Co keby si presne toto neriesila, proste svojho chlapa pustila raz za cas von a bodka..zabudni uz prosim na tieto paranodine zavery, lebo si to privolas. To fakt vy zeny potrebujete mat svojho chlapa totalne pod kontrolou a vsade sa s nim dotrepat jak privesok, len zeby tam nahodou neflirtoval? Kde je vola tam je cesta a keby flirtovat a podvadzat chcel, cestu si najde a mozete sa aj na hlavu postavit. Tymto spravanim si o to koledujete. Najhorsie co moze byt je, ked si ludia vo vztahu nedaju volne dychat, prinasa to do spolocneho zivota obrovske mnozstvo dalsich komplikacii a problemov.

Majka66666

Lauri4515:Este by ma zaujimalo odkial vie ze su vsetky rozvedene, ci vydate,ja sa s ludmi zo strednej nestretavam a prave na stretavke som sa dozvedela ze ta uz ma dieta, ta sa vydala..On s nimi teda v kontakte asi musi byt, lebo neverim, ze na fb zeny zavesia,rozviedla som sa.Zvycajne sa to nestava.Takze odniekial to vie.A zrejme potom aj vie ako to beru.Takze uz on sam musi zvazit ci tam ist chce ci nie, a za akym ucelom, lebo ked dojde na temu vztahy, a tie zeny budu mat postoj ze vztahy su onicom, len podvadzanie a hadky, tak sa tam asi nebude dobre citit ked on ma dobry vztah, iba zeby nemal....

je to

neviem, aky si typ cloveka, muza. pri niekom by mi to nevadilo, pri niekom hej. moj znamy je taky namotavac, ze byt jeho manzelka, tiez mam pochybnosti. na kazdu sa ceri, usmieva, proste pri kazdej vyzera, ze ju bali.

Majka66666

Laura4515: Ja som mala stretavu zo strednej skoly, islo ale o formalnu stretavku, teda z triednym, v restauracii, obed, zaspominanie na stare casy. Tam by som priatela nebrala, ale to by aj chapal.No mali sme aj neformalne, teda nejaky 8mi z 38ich,ja som sice nebola kvoli chorobe, ale ludia co boli, prisli niektori, aj z partnermi, no vobec nie preto, ze tam tie zeny sli stihat a kontrolovat, ale sli sa tam normalne bavit, zoznamit sa s novymi ludmi. Moj priatel mal tiez stretnutie zo skoly, neformalne,ja som poznala jeho a jeho 4roch kamosov, z vysky z intraku , teda to boli uz aj moji kamosi, a kludne ma tam priatel zavolal, ze mozem s nim ist.Sice boli sami chalani, mozno trochu ine, tiez neviem ci by som sla , keby tam boli zeny, ale keby slo o fajn baby, a ze s nimi sa da fajn pokecat, preco nie.A k tej tvojej poznamke, vysvetli jej ze je idealna zena ale idelalna zena sa nesprava tak a tak, ...Tak zrejme idealna nieje, ked sa tak sprava, to by mala vediet sama, ze nema ziarlit a zakazovat, nemyslis?

Ortometapara

Autor, je mi ta luto, ze mas taku manzelku, ktora ocividne dost ziarli a zneprijemnuje ti tym zivot. A ty si, podla vsetkeho, presny opak. Pisal si, ze si ju nikdy nepodviedol, ale nedal si jej ani nikdy dovod ziarlit? Neporovnaval si ju s inymi zenami alebo si jej nenaznacil, ze sa ti uz nepaci tak, ako kedysi? To by mohlo zapalit ziarlivost, resp. podozrievavost u nej... Tym som len chcela napisat, ze mas ovela vacsi problem, nez to, ze manzelka nechce, aby si siel na stretavku. Podla mna by si mal zistit, preco taka je, porozpravat sa s nou o tom, prip. jej viac dokazovat, ze si ju vazis a stale ju lubis. To by mohlo zlepsit vas vztah celkovo a potom by nemuselo dochadzat k takymto scenam.
Co sa tyka priamo temy, ja byt tebou by som isla. Nie je na tom nic zle, hodinku-dve posedite, pokecate, pospominate a pojdete si znova kazdy svojou cestou. Dobre ti nizsie radia, aby si ju ubezpecil, ze nema dovod byt taka.. Ak to nepochopi, tak potom ty za to nemozes a je to len o nej. Sama si musi uvedomit, ze takymto spravanim len nici to pekne medzi vami.

Laura4515

Majka a to by si sa vobec necitila ako stihacka totalna? Akoze by si sedela s dievcatom, ktore by sa citilo pri tebe neprijemne a ani by sa nikto z vas tam nemohol normalne porozpravat. Po stretnuti by ste sa este pohadali, lebo by sa ti mozno zdalo aj nieco to je pravda...Niekedy treba respektova zivot a minulost dotycneho, ak by ste mali stabilny vztah, kde sa lubite, vazite si jeden druheho nemas preco neverit svojmu priatelovi, ze ta opusti alebo podvedie pri prvej prilezitosti.

Laura4515

Preboha, na stretavku ju urcite neber, to by bol aky trapas. Uricte by ani ona sama nemala zaujem sa rozpravat s cudzimi zenami. Kazdy vo vztahu potrebuje mat aj svoj priestor

Majka66666

Ja som v minulosti zazila taku situaciu, priatel sa chcel stretnut z byvalou holkou.Tiez som si zacala domyslat co zatym je.Tvrdil mi, ze ju dlho nevidel, ze len chce vediet ako sa ma, ako kamos.Lenze mala som obavy.Ze stare city oziju, ze sa bude chciet k nej vratit, proste vela pochybnosti.Mne o tom nepovedal, stretol sa tajne, ale keby povedal, tiez by som ho tam nechcela pustit no zrejme by som pustila ale s tym ze to je asi rozchod.Iba ak by som mohla ist s nimi, kedze ju nechcel balit, a nechcel s nou nic viac riesit,iba kamosenie, tak preco nie

Laura4515

Presne tak, ubezpec ju, ze je pre teba idealna zena, ale idealna zena nerobi sceny a uz vobec nezakazuje partnerovi stretavat sa s inymi ludmi, hoci su to same zeny. Urcite chod, pretoze ak nepojdes das jej najavo, ze tichou domacnostou si vydobila svoje a tuto taktiku pouzije aj nabuduce. Ja to chapem, lebo som spolocenska a tiez sa rada stretavam s ludmi, ludia ktori nie su natolko socialni, to nikdy nepochopia.