Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Tutanchamon_xD

Každá téma v ktorej neodpovedá na komentáre ostatných ľudí autor témy, je vymyslená. Keď sa chce autor témy poradiť, tak prispieva aj on do komentárov, aby poskytol informácie atď. Neviem prečo to títo ľudia robia, že vymyslia tému a potom si len čítajú komentáre od ostatných ľudí. To je nejaká nová úchylka ?

SofiaElla

Ja zas napíšem svoj "jeden z príbehov". Bývalý, s ktorým sme spolu aj žili, sa zvykol po robote (nie každý deň, aby sa zas toto nerozoberalo), zastaviť s kolegami na pivo v krčme, ktorá bola od nás pár stoviek metrov. Samozrejme, že končievali aj kolegyne a ja som vedela, kde sú, napriek tomu, som tam nezašla, aby som ho kontrolovala, či má niečo s kolegyňami alebo nie. Dokonca sa mi priznal, že ho tam fešná čašníčka "balí". Neviem, či tým, že som ho nekontrolovala a nerobila scény, nakoniec mi veľmi rýchlo začal volať, aby som prišla za nimi, že mu chýbam. Nakoniec sa to stalo skoro pravidlom, ak sa zastavil na pivo, volal mi, prišla som, čašníčka bola milá, ale hlavne sme sa super bavili a ja som vedela, že mám chlapa, ktorý sa páči ženám - možno s ňou flirtoval, ale nikdy by neohrozil náš vzťah. Ak by som mala úplne ješitne opísať tie moje pocity oproti akejkoľvek žene, ktorá vtedy môjho priateľa chcela, boli asi takéto: "No, skús ho zbaliť, keď myslíš, aj tak miluje mňa. Čím viac spravíš, tým viac bude chcieť byť so mnou." Nesrandujem, naozaj to tak bolo a ja som to vedela a teda bolo to tak aj po rozchode.

Medea7

Rudolf s čím máš v živote problém? Tvoj prejav z niečoho vychádza. Urážky sú prejavom slabosti počul si o takom niečom?

Bubliii

dobreuz: No kde su tie casy :). Ale tak dobre pre teba. Ja sa uz blizim k 30tke a vtedy uz clovek fakt riesi len to, co musi, priority su uz nastavene, takze u mna maximalny nadhlad :D a mozno sa to bude rokmi este prehlbovat. Nad 90% vecami, co som povazovala v 20tke za dolezite, by som teraz len mavla rukou.

Medea7

No kebyže som taka aká som bola 3x by mi to urobil žeby dvoril pred mojimi očami, tak by som mu povedala chceš voľnosť na tu ju máš, ale mne to robiť nebudeš.

klapo

Medea,

ale muz ti nepatri. Nepatri nikomu. Nie je to majetok. Je jeho slobodna vola, ci bude s tebou, alebo s inou. Ty mozes urobit pre to aby si ho nestratila len to, ze sa mu budes snazit byt rovnocennym partnerom/partnerkou. To si len vy = teda niektore zeny myslia, ze vyhrazkami, vydieranim a ultimatami, klamanim a zakrnymi tahmi nieco dosiahnete.