Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

Gdfgh

Majka66666

myslim ze mozes byt rada , ze uz s nim nie si , pre mna to co robil normalne tiez nie je a vidis sama ze nepomohlo ani to ze smel vsetko :D ked to tebe nevyhovuje treba hladat niekoho, kto ti nebude robit zle a vdaka tomu ze nemrhas cas s nim mas moznost stretnut toho vyhovujucejsieho , takeho s ktorym si vztah nastavite spolu tak aby ste boli obaja spoko

Majka66666

Boze, aka som rada ze nikoho nemam, ked toto citam a keby som toto mala riesit, tak mi hlava praskne.
Inak ja som mala priatela kedysi, vsetko smel, ist kam chce, s kym chce, lenze vies, neskor som nie naschval, ale omylom nasla spravu, ze si pisal s nasou kamoskou, a pytal sa na nejaku zenu.Ako sa vola a tak.Ta kamoska mu odpisala, ze ved ma mna, co sa zaujima o druhu.A potom uz nic o tom.Povedzte mi ako by ste reagovali? To som mu mala bezhranicne verit? Potom dalej ked sme spolu chodili von aj s nasimi znamymi, vzdy sedel pri nejakej zene, cely cas jej tam dvoril, teda sa tam rehotali, doberali.Toto robil pravidelne.Mne uz praskli nervy, na taketo chovanie.Niekto napise ze som ziarlivka, zakomplexovana, iny zase ze som chudera ked toto tolerujem a ze mi podkopava sebavedomie, tak mi povedzte kde je pravda?

Medea7

Nie majetnicke nechcú prísť o to co majú. Žiarlivosť je možno nižšie sebavedomie ale je to prejav toho ze patríš len mne. Samozrejme ze keď žena robí veci nasilu tak sa časom možno zhnusi tomu mužovi.

Gdfgh

SofiaElla

v pohode ak si napisala moj nick nespravne, nie je to podstatne, to ze podviedli je smutne, ale je otazne ci dovod bol to ze niekto na nich ziarlil, som toho nazoru ze ti muzi ktorich spominas by podviedli tak ci tak, lebo podviest chceli a akurat maju dobry dovod / vysvetlenie/ vyhovorku ako sa ospravedlnit mozno sami pred sebou aj pred okolim :D tiez poznam par pripadov takychto exemplarov a nemyslim si ze hlavny dovod podvadzania je ziarlivost aj ked ta je v tych vztahoch tiez pritomna , so svojimi partnerkami su podla mna preto lebo sa boja zmeny a toho ze by nenasli tak lahko pravidelny sex a vztah s takymi vyhodami ako maju aktualne

RudolfH
s tebou nemienim ani stracat cas, nemam si s osobou ktora sa vyjadruje ako ty co povedat/ napisat, doteraz som od teba necitala ani jeden prispevokv ktorom by bola rozumna vec, iba same urazky, prajem ti osvietenie a viac na teba nereagujem , papa :D

Miroro

Keby mi manzelka zahlasi, ze ide na stretavku zo skoly tak jej poprajem zabavu a dostane jedinu zasadnu otazku a to, ze ci pre nu nemam prist autom ak si da nejake to pivo. Z opacnej strany to iste keby idem ja. Nechapem co su to tu za nazory zien a som rad, ze v mojom manzelstve neriesim taketo stavy...

klapo

Gfghf,

ak su zeny ziarlive a majetnicke, ako pises, potom su nesvojpravne, lebo sa nevedia ovladat a nedokazu byt objektivne.

Jeto

Samozrejme, ze tie zeny ziarlili, ked vedeli, ze maju taku skvelu kamaratku, ktora nimi manipuluje, aby bola ona jedina ta uzasna. Rozbijacka vztahov.