Zena mi zakazuje stretavku

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku
Comamrobit

Mame stretavku po 15 rokoch zo strednej. Boli sme taka zvlastna trieda, ze 3 chalani a 14 bab. Teraz som stretavku potvrdil iba ja z chlapov a asi 6 spoluziacok. Manzelka ich vsetky pozna z videnia a iba jedna je vydata, ostatne rozvedene a ona zacala mat na mna narazky, ze preco tam chcem ist, ze ci si vypocut nestastne rozvedene zeny, ktore sa mi budu vystazovavat a plakat mi na pleci. Neda si vysvetlit, ze su to jednoducho byvale spoluziacky a ja som zvedavy ako sa im dari. Manzelka sa na mna strasne nahnevala a mame kvoli tomu tichu domacnost. Mam tam napriek tomu ist alebo nie? Poradte mi hlavne zeny, lebo ja vobec nechapem, co to do nej voslo. Nejdem ich tam preboha balit!

SofiaElla

Gdfgh - ak som ťa zle napísala, sorry. Túto "teóriu a prax", žiaľ, potvrdzujem. Mám veľa kamarátov (hlavne mužských) a keď som sa s niektorými z nich bavila, že podviedli nejakú svoju holku, tak to bol presne tento dôvod. Ako cez kopirák. "Toľko do mňa húdla, že ju podvádzam, tak dlho ma bezdôvodne podozrievala, že som to spravil, nech má pravdu a pokoj na duši, keď to chcela". Takto nejako zneli tie odpovede tých, čo by to možno ani nespravili, alebo aspoň nie za tých okolností.

Medea7

Sofia ale každý si k nám dovolí toľko koľko mu my našim správaním dovolíme. To je tak aha prešlo mi toto tak vyskúšam ešte toto, jaj aj to mi prešlo a ešte toto prejde mi to? Asi tak nejako to chodí alebo?

swistica

Mila mladez, neporovnavajte prosim vase teenegerske chodenie s manzelstvom. Pri parmesacnom vztahu by naozaj mohlo ist o ultimatum. Manzelstva, najmä tie viacrocne, su vsak uz postavene na inych hodnotach. K tomu vsak dospejete az casom.

klapo

swistica,

to su co za vydieracske ultimativne otazky? Takou otazkou mu zena nedava na vyber a vydiera ho odchodom, alebo inymi "trestami", za to , ze chce ist na stretavku, co je uplne normalne. Chce ho teda obmedzovat. V takom pripade, by som dal prednost stretavke, pred zenou.

SofiaElla

swistica, ďakujem za prianie pekného večera. Tiež ti ho prajem.
Môžeš mi po tom peknom večeri vysvetliť, ako sa stanovujú hodnoty vo vzťahu, ak sa jedinec vzdáva tak bežných záležitostí ako sú stretávky zo školy kvôli majetníckosti a žiarlivosti manželky? To sú tie hodnoty, že keď nabudúce manželka zavelí, že v posilovni sú aj ženy, tak ani športovať chlap nepôjde? Aké hodnoty má inak manželka zase? Lebo aj jej - a najmä - jej hodnoty by ma zaujímali, keď sa správa ku mužovi ako ku psovi na reťazi.

swistica

@sofiaela - To nie je ziadne ultimatum. Je to stanovenie si priorit a hodnot vo vztahu. Ak si to pochopila ako ultimatum, zrejme vo vztahu nie si, alebo je len vlazny. Prajem pekny vecer.