Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy

Príspevok v téme: Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy
Kaido

Co mam s tymto robit? Skusil som vela veci, nic nepomaha. Len pribudaju dalsie zdr problemy. Uz 3x behom mesiaca mam zapalenu predkozku, neviem co s tym, stale jest ATB je riskantne.
Okrem toho ako ma niektori poznate uz vyse 3 rokov mam strasne tlaky na hrudi, zaludku, myslim ze to suvisi z nervovou sustavou. Mozgova hmla cca 2 roky, nemoznost zaostrit z mozgom, nepricetny pohlad, pocit ako keby som mal poskodeny mozog.
Do toho znicene travenie, tras koncatin a svalov ale niekedy fakt velky, non stop unaveny aj ked dlho spim.

A ako keby toho nebolo malo, mam uzkosti a tazke depresie. Kazdy den rozmyslam ako najlepsie skapat, lebo s tymto co som popisal sa predsa neda zit a nie to este niekolko rokov. Skusil som fakt vela a uz neviem ako dalej.

EV365

Voda z kyslej kapusty je balzam na žalúdok. Okrem kyseliny obsahuje kopa telu prospešných látok, urýchli hojenie.

EV365

Po pár dňoch dezinfekcie žalúdka by sa mali rany zahojiť a obnoví sa produkcia kyseliny. Trávenie bude od začiatku do konca bude fungovať.

PS: Nejedz chemikálie ktoré sa dostanú až do hrubého čreva a tam zabijú užitočné baktérie. Len to čo sa vstrebe najneskôr v tenkom čreve.

EV365

Zlé trávenie v žalúdku spôsobuje zlé trávenie v črevách. Baktérie v žalúdku zabíja kyselina. Asi máš málo kyseliny. Baktérie spôsobujú infekciu žalúdka: červený pažerák alebo vredy. Tie aj pri malom množstve kyseliny pália. Používanie neutralizátorov kyseliny stav ešte zhoršuje. Ešte horšie sú lieky typu blokátory pumpy.

Kúp si kyslú kapustu, vytlač z nej pol deci kyslej vody a vypi po väčšom jedle. O pár dní by sa mal byť v poriadku. Nie je to definitívne riešenie, ale sa dá ľahko používať. Kyselina mliečna sa v tele vstrebe, škodí len baktériám v čreve. Na rozdiel od iných kyselín.

Kaido

Bubuu
So zaludkom hej, mal som helicobacter, teraz mamvam aj nevolnosti ranne, nemozem hocico zjest. Ale skor som mal crevne problemy a problemy so stolicou, to zacalo ako prve.

Bubuu

Kaido: Nemáš problémy so žalúdkom? Dlhodobý slabý pocit nevoľnosti, pálenie kyseliny po jedle, krvácanie z konečníku...?

Poškodené trávenie môže byť príčinou metabolických chorôb, kam patrí aj slabá imunita. Počiatočná príčina vyvoláva postupnosť následkov a na konci je choroba. Trávenie je kdesi v strede postupnosti, preto je účinnejšie riešiť žalúdok ako imunitu.

Kaido

UcitelBA
No nic som o tom pimafucorte nenasiel. Okrem ineho, co mam teda pouzit, ked nic inw okrem neho nezabera?

V I
Ty mas s tym skusenosti? Ucinkuje aj proti mozgovej hmle? A je volne na zakupenie?

ucitelBA

Kaido: Vygooglil som že pimafucort sa môže brať len niekoľko mesiacov a dajú sa cez neho preniesť choroby, keďže ide o surové veci.

Kaido

Bubuu
Jedine pimafucort mi zabral, skusal som maste s clotrimazolom ale nic, len sa mi to rozsirovalo. Iba pimafucort zabral. Problem je ze sa mi to vracia.

V poslednej dobe som mal iba tu mast pimafucort, liek imunor, a AD ktore som ale hned vysadil. Inak okrem tohto nic.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.