Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy

Príspevok v téme: Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy
Kaido

Co mam s tymto robit? Skusil som vela veci, nic nepomaha. Len pribudaju dalsie zdr problemy. Uz 3x behom mesiaca mam zapalenu predkozku, neviem co s tym, stale jest ATB je riskantne.
Okrem toho ako ma niektori poznate uz vyse 3 rokov mam strasne tlaky na hrudi, zaludku, myslim ze to suvisi z nervovou sustavou. Mozgova hmla cca 2 roky, nemoznost zaostrit z mozgom, nepricetny pohlad, pocit ako keby som mal poskodeny mozog.
Do toho znicene travenie, tras koncatin a svalov ale niekedy fakt velky, non stop unaveny aj ked dlho spim.

A ako keby toho nebolo malo, mam uzkosti a tazke depresie. Kazdy den rozmyslam ako najlepsie skapat, lebo s tymto co som popisal sa predsa neda zit a nie to este niekolko rokov. Skusil som fakt vela a uz neviem ako dalej.

GeGe

vidim to na candidu, generuje amoniak, ten ti to vsetko moze robit, daj si urobit ako samoplatca test na kvasinky v stolici, stoji to par eur

lekvar

Mozgová hmla je dôsledok poškodenia mozgu. Dôvody môžu byť rôzne. Skúšal si zistiť či nemáš cukrovku, boreliózu, amalgámy, elektrosmog... Zápal predkožky sú obvykle kvasinky, ktorým sa darí pri vyššej hladine cukru.

mickey21

kaido, ked to poznas, tak potom vies, co tie infekcie robia, presne to, co mas, ja ti chcem len pomoct, aby si nechodil ako ja zbytocne po nasich dochtoroch, ktori vedia makove vies co, bol si u neurologa, co ti pomohol ?
ani sajnu nema o tom, ze neurologicke problemy mozu byt z creva, teda mozno sa ich par najde, ale ozaj len par, ale aj tak ti nepomozu, daju ti antidepresiva, co je samo o sebe nonsens, gastro doktori to iste, ti hladaju nejake chyby, rakoviny a pod., crevnym mikriobiomom sa nezaobera takmer nikto, mozes mat aj candidu premnozenu, ale testy nemusia ukazat nic, na to sa neda spoliehat, napisal by som ti osobne skusenosti, ale sem nie, tie testy co som ti poradil ti mozu zistit, ze mas to a to, ale liecba je zhruba vsade rovnaka, zmena stravy, myslenia, je to boj...alebo potom mat vela penazi a skusit trebars fekalnu transplantaciu.....

Kaido

bez energie
Neviem je to mozne, ale myslim ze nie.

mickey21
Dam si spravit tie testy.
Helicobacter to nebude, vtedy som to znicil antibiotikami a problemy mi zostali traviace, iba ma tak brucho nebolelo.
SIBO viem co je, premnozenie bakterii v tenkom creve ale nechapem co tym chces povedat alebo naznacit.

mickey21

napisem ti este raz, behanie po doktoroch podla priznakov ti nepomoze, mohol si nieco prechodit, trebars mononukleozu, daj si urobit testy, aj na boreliozu, alebo si chytil helicobactera, neliecilo sa to, pricin moze byt viac, nie kazdy helico je dobry, neber do uvahy jednu studiu, ak mas chytene travenie, tam je pes zakopany, to sa musi spravit, potom ostatne, viem, o com hovorim, sam to mam podobne, daj si do googla SIBO , national institutes of health, precitaj si studie, ked tak rad citas.... drzim ti palce, aby si nasiel niekoho, kto by ti pomohol, ale standardna liecba a postupy ti pravdepodobne nepomozu, len do teba napchaju 300 "liekov" a cas bezi, porozmyslaj....