Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy

Príspevok v téme: Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy
Kaido

Co mam s tymto robit? Skusil som vela veci, nic nepomaha. Len pribudaju dalsie zdr problemy. Uz 3x behom mesiaca mam zapalenu predkozku, neviem co s tym, stale jest ATB je riskantne.
Okrem toho ako ma niektori poznate uz vyse 3 rokov mam strasne tlaky na hrudi, zaludku, myslim ze to suvisi z nervovou sustavou. Mozgova hmla cca 2 roky, nemoznost zaostrit z mozgom, nepricetny pohlad, pocit ako keby som mal poskodeny mozog.
Do toho znicene travenie, tras koncatin a svalov ale niekedy fakt velky, non stop unaveny aj ked dlho spim.

A ako keby toho nebolo malo, mam uzkosti a tazke depresie. Kazdy den rozmyslam ako najlepsie skapat, lebo s tymto co som popisal sa predsa neda zit a nie to este niekolko rokov. Skusil som fakt vela a uz neviem ako dalej.

Bubuu

Kaido: Nemáš problémy so žalúdkom? Dlhodobý slabý pocit nevoľnosti, pálenie kyseliny po jedle, krvácanie z konečníku...?

Poškodené trávenie môže byť príčinou metabolických chorôb, kam patrí aj slabá imunita. Počiatočná príčina vyvoláva postupnosť následkov a na konci je choroba. Trávenie je kdesi v strede postupnosti, preto je účinnejšie riešiť žalúdok ako imunitu.

Kaido

UcitelBA
No nic som o tom pimafucorte nenasiel. Okrem ineho, co mam teda pouzit, ked nic inw okrem neho nezabera?

V I
Ty mas s tym skusenosti? Ucinkuje aj proti mozgovej hmle? A je volne na zakupenie?

ucitelBA

Kaido: Vygooglil som že pimafucort sa môže brať len niekoľko mesiacov a dajú sa cez neho preniesť choroby, keďže ide o surové veci.

Kaido

Bubuu
Jedine pimafucort mi zabral, skusal som maste s clotrimazolom ale nic, len sa mi to rozsirovalo. Iba pimafucort zabral. Problem je ze sa mi to vracia.

V poslednej dobe som mal iba tu mast pimafucort, liek imunor, a AD ktore som ale hned vysadil. Inak okrem tohto nic.

marcelina78

To fakt Kaido??? Tak ver blbym aktualitam, ked si ovca a chod nadalej k doktorom. Aj tak skoncis u psychiatra. V tom pripade ti mozem popriat len vela stastia na ceste zivotom, ked si zadubeny a zeres, co ti predklada mainstrem, to sa daleko nepohnes...Skoda.

Bubuu

Kaido: Napíš aké si v poslednom období bral lieky, masti, injekcie, vyšetrenia (napríklad CT, rezonancia, kontrastné látky, endoskopia), rehabilitácia (napríklad ultrazvuk, laser).

Bubuu

aido: Pimafucort obsahuje kortikoid (hydrokortizón) www.liekinfo.sk . Je nebezpečnejší ako antibiotiká. Potláča imunitu a spôsobuje vážne infekcie. Imazol obsahuje clotrimazol. Je bezpečný, a dostupný bez predpisu v rôznych generikách. Pozor, nekupuj zmes s kortikoidmi. translate.google.com

Kaido

ucitelBA
Masticky zaberaju mam pimafucort. Problem je ze do 2 tyzdnoch sa mi to vzdy vrati. Mam aj zle vysledky imunity, tak zrejme preto. Cukor mam v norme.

Nejdem uz ziadne atb, naposledy pred pol rokom, no aj tak sa niz nezmenilo.

January
Neskusal, iba albertovu, ale k nej sa uz neda dostat, ostatni su len sarlatani.

Peggie126
Co ja viem, praveze pri tych potravinach co obsahuju najviac histaminu sa mi zda ze mi sposobuju najmensie problemy. HIT sa nepotvrdila ani u imunologa ani u gastro.

marcelina78
Ale ved biorezonancia je podvod a sarlatanstvo, to sa uz davno vie, naco mi radis taketo praktiky?
www.aktuality.sk

marcelina78

Kaido nasetri si 50 eur na vysetrenie pristrojom Sensitiv Imago, ten ti najde uplne vsetko , co ti sposobuje titeo problemy. Mozu to byt parazity, virusy, tazke kovy, potravinova intolerancia, nema zmysel chodit po lekaroch, aj tak ta poslu /ak este neposlali/ necitala som celu diskusiu/ psychiartovi, ako kazdeho s neurcitou diagnozou s ktorou si nevedia rady. Minule som citala o chalanovi, co pracoval v Rakusku v restauracii ako kuchar a tiez mu to zacalo, horsilo sa to, az mu diagnostikovali schizofreniu, invalidny a skoncil..Lieky od psychiatra samozrejme nepomahali. Nepoddal sa tomu, patral, zistili mu silnu intoleranciu na kazein /mlieko/ , kazein telo nevedelo spracovat, posobil na neho ako silny alergen a toxin a takto sa mu to zacalo prejavovat na nervovej sustave. Po prisnej diete s vylucenim mliecnych vyrobkov a potravin obsahujucich mlieko sa jeho stav zacal velmi rychlo zlepsovat , zrusil invalidny a vratil sa pracovat do zahranicia. Takto nasi lekari dokazu odpisat cloveka dozivotne a pritom taka blbost....