Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy

Príspevok v téme: Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy
Kaido

Co mam s tymto robit? Skusil som vela veci, nic nepomaha. Len pribudaju dalsie zdr problemy. Uz 3x behom mesiaca mam zapalenu predkozku, neviem co s tym, stale jest ATB je riskantne.
Okrem toho ako ma niektori poznate uz vyse 3 rokov mam strasne tlaky na hrudi, zaludku, myslim ze to suvisi z nervovou sustavou. Mozgova hmla cca 2 roky, nemoznost zaostrit z mozgom, nepricetny pohlad, pocit ako keby som mal poskodeny mozog.
Do toho znicene travenie, tras koncatin a svalov ale niekedy fakt velky, non stop unaveny aj ked dlho spim.

A ako keby toho nebolo malo, mam uzkosti a tazke depresie. Kazdy den rozmyslam ako najlepsie skapat, lebo s tymto co som popisal sa predsa neda zit a nie to este niekolko rokov. Skusil som fakt vela a uz neviem ako dalej.

ahjaj

zdravotná poisťovňa Ti hradí kožného lekára, kvôli predkožke, rovnako neurológa, kvôli ct a mr, a neurologickému vyšetreniu, rovnako alergologicko-imunologické vyšetrenie.
Za žiadne z týchto vyšetrení sa neplatí, jediná vec je trpezlivosť, aby si to dotiahol dokonca po stanovenie diagnózy.

swistica

Tak asi by bolo dobre najst nestatne zariadenie, kde ti znovu spravia vsetky vysetrenia od fyzickych cez psychicke. Nestatne preto, aby sa vysetrenia realizovali ,,pod jednou strechou,, a prebehli co najrychlejsie. Od najnovsich vysledkov sa odrazis dalej.

Kaido

Achjaj
Uz ani neviem bolo to davnejsie. Ct brucha, hadica do zaludka, mri chrbtice kvoli tlakom na hrudi a to je asi vsetko.

Kfc

Zapalenu predkozku mas z nejakych bakterii? Lebo vsetky priznaky, ktore opisujes sposobuju prave bakterie, ktore patria inam a ktore sa premnozia. Atb zabije jednu bakteriu, druha sa na jej ukor premnozi. Raz vstupis do kolobehu atb a uz z neho nevystupis. Inu cestu hladaj.