Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy

Príspevok v téme: Poskodeny mozog, mozgova hmla, neurcite zdr problemy
Kaido

Co mam s tymto robit? Skusil som vela veci, nic nepomaha. Len pribudaju dalsie zdr problemy. Uz 3x behom mesiaca mam zapalenu predkozku, neviem co s tym, stale jest ATB je riskantne.
Okrem toho ako ma niektori poznate uz vyse 3 rokov mam strasne tlaky na hrudi, zaludku, myslim ze to suvisi z nervovou sustavou. Mozgova hmla cca 2 roky, nemoznost zaostrit z mozgom, nepricetny pohlad, pocit ako keby som mal poskodeny mozog.
Do toho znicene travenie, tras koncatin a svalov ale niekedy fakt velky, non stop unaveny aj ked dlho spim.

A ako keby toho nebolo malo, mam uzkosti a tazke depresie. Kazdy den rozmyslam ako najlepsie skapat, lebo s tymto co som popisal sa predsa neda zit a nie to este niekolko rokov. Skusil som fakt vela a uz neviem ako dalej.

Peggie26

Prosím ťa skús na 2 mesiace nízkohistaminovú dietu ale nemôžeš jesť ani AD lebo tie ti práveže histamín v tele zvyšujú. Nemôže ti to ublížiš a uvidíš. Nie všetkých čo majú HIT to testy aj potvrdia. Ak ti ich aj robili môžeš ju mať a všetko toto patrí do jej príznakov.

ucitelBA

V prvom rade prestaň jesť antibiotiká ako cukríky. Ak si zničíš pečeň, neviem či ti ešte niekto pomôže.

ucitelBA

Kaido : Poškodená sústava to sú obvykle poškodené nervové vlákna. Zisti čo ti ich poškodzuje. Vlákna sa vedia opraviť, musíš mať v sebe niečo čo ich poškodzuje neustále. Napríklad vysoký cukor.

ucitelBA

Kaido : Na zapálenú predkožku stačí imazol krém www.liekinfo.sk . Antibiotiká sa nesmú jesť často ani dlho, môžu ti ublížiť. Predpokladám že ide o kvasinkovú infekciu, majú to aj ženy len to nevidno. Kvasinky žijú tam kde majú vhodné podmienky, napríklad vo zvýšenej koncetrácii cukru (máš testy na cukrovku?) alebo bez prítomnosti škodlivých látok (črevné užitočné baktérie vytvárajú látky ktoré zabíjajú kvasinky, a ty si tie baktérie vyzabíjal antibiotikami).