Mám ju rád ale nevzrušuje ma.

Príspevok v téme: Mám ju rád ale nevzrušuje ma.
Frustraccia

Mám kamarátku s ktorou mi je skvele, ale nepáči sa mi. Doslova ju zbožňujem som jej nápomocný a vždy ochotný jej prísť pomôcť, ale príroda sa neozýva.
Nikdy nemám chuť s ňou do toho skočiť.
O moc radšej by som niečo tohto typu začil hociaj s nejakou mrchou, na ktorú mám nervy, ale priťahuje ma.
Občas mám výčitky, že som povrchná sviňa a nepozerám na iné hodnoty, ale k čomu mi je taký vzťah, keď ju vnímam ako segru, za ktorú by som si dal do kolena rezať, ale proste nemám chuť z nej zhodiť šaty. Však taký vzťah je smutný.
Sám nie som majstrovské dielo prírody, ale takto to cítim a vnímam.
Som na tom zle?

dobreuz

Toto by som aj ja bral ako jediné kritérium ak by som hľadal priateľku - aby nebola tučná. Inak na ostatnom čo sa týka vzhľadu by mi nezáležalo.

tlakovavys

Veru 6 stran a na siestej siedmej z neho vyjde ze je tlsta .. Ako nehnevaj sa ale toto si mal uviest na zaciatku..
Klara
On si mozno ani nezacinal ale ta buchta si zacala nahovarat ze su frajeri.

slobodnemaciatko

6 stran chlape, 6 stran!!!! A nabuduce to povedz jej!!!
Mna by velmi chudy chlap tiez nevzrusoval, nic, ani kvapka, ale na tom sa da popracovat, a ano, su zeny, ktore vlhnu z inteligencie a z povahy. A naopak netaktni neokrochanci sa im hnusia.

Frustraccia

Ja som velmi chudy, mozno aj preto to mam takto, ze som fixovany na chude. Mne nevadi ak nema dokonalu tvar, ale 70kg + fakt nie.

vinoteka

Tak to si mal hned napisat ze je tlsta..
Pochopili by sme ta.
Tak potom je to normalka ze ta nepritahuje.
Jasne taka v posteli by ta zadusila keby bola hore.
Tak potom ta neodsudzujem. Je normalne ze niektorym sa pacia stihle, niekomu moletky a niekomu tlste buchty s cicami ricami..

kaslinato

Bože všetci reči na internete, že vzhľad a sex nie sú dôležité, ale tiež by ste nechodili s Quasimodom. Jasné, že povahou sa vám neskôr človek zapáči, ale ak je vám niekto vyslovene nesympatický aj výzorom, tak môže mať srdce aj zo zlata, nasilu sa doň nezaľúbite. Je to prirodzená vec, chlapovi sa nepostaví z nášho zmyslu pre humor alebo dobroty, ani my nevlhneme z ich inteligencie. Prestaňte popierať pudy človeka, tak to vždy bolo aj bude. Si predstav ,že teraz s ňou budeš musieť spávať každý druhý deň, lebo je stále nadržaná a takto do konca života. Počkaj si na inú, báb po svete behá dosť. Keď ti je s ňou fajn, ale tým to hasne ,ostaňte kamoši a problém vyriešený.