Mám ju rád ale nevzrušuje ma.

Príspevok v téme: Mám ju rád ale nevzrušuje ma.
Frustraccia

Mám kamarátku s ktorou mi je skvele, ale nepáči sa mi. Doslova ju zbožňujem som jej nápomocný a vždy ochotný jej prísť pomôcť, ale príroda sa neozýva.
Nikdy nemám chuť s ňou do toho skočiť.
O moc radšej by som niečo tohto typu začil hociaj s nejakou mrchou, na ktorú mám nervy, ale priťahuje ma.
Občas mám výčitky, že som povrchná sviňa a nepozerám na iné hodnoty, ale k čomu mi je taký vzťah, keď ju vnímam ako segru, za ktorú by som si dal do kolena rezať, ale proste nemám chuť z nej zhodiť šaty. Však taký vzťah je smutný.
Sám nie som majstrovské dielo prírody, ale takto to cítim a vnímam.
Som na tom zle?

simiona

Nechápem, prečo mu tu vyčítate, že sa mu nepáčia tučné ženy. Mne sa nepáčia ryšaví chlapi, chlapi s kučeravými vlasmi, plešiví a ani steroidoví svalovci.

simiona

Kašlinato, súhlasím. Quasimóda nikto nechce. Vraj na vzhľade nezáleží, to určite. Každý si vyberá tak, aby sa mu aj páčil. Alebo aspoň jeho peniaze, že? Dobre, nemusí byť krásavec, ale aspoň priemer.

K autorovi, ja ti bez váhania radím, radšej žiadny vzťah. Mal by si vždy pocit, ako by si spal so sestrou alebo kamarátom, fuj. Niektorí možno dokážu spať s niekým aj kvôli peniazom alebo majetku a bez tej iskry a chémie, ale sme aj my, čo potrebujemej tú iskru a chémiu.

Keď ťa nepriťahuje, nechoď do toho. Čo potom, keď spoznáš ženu, ktorá ťa bude priťahovať? Táto ti bude vyčítať, že si ju len zneužil, čo bude vlastne pravda.

dobreuz

Abcd888 Lenže niektorí ľudia ignorujú aj dobré rady o chudnutí a nadváhu považujú za triviálny problém. A ešte najlepšie ako povedia, že sú šťastní a spokojní so svojím telom.

Abcd888

Chceš radu a nenapíšeš sem podstatu svojho "veľkého" problému. Ak ju máš tak rád ako kamarátku ako píšeš skôr by si ju mal motivovať na šport, cvičenie a zdravé stravovanie, pretože nadváha nie je zdravá. Skôr by som toto riešila viac ako nejaký vzťah. Tvoj príspevok znel ako keby ste spolu chodili. Ak s ňou chceš zostať iba kamarát, tým pádom vieš čo chceš, tak prečo jej to normálne aj nepovieš ?
Som "obutá" ak sa to tak vôbec dá nazvať iba na mužov/chalanov tohto typu.

Frustraccia

dobreuz

však takto isto to mám aj ja, chudosť je jediné kritérium, mne nevadí ani keď má dačo naviac, ale viac ako sedemdesiat kg nie

KLaraa2000

Tlakovavys
A co jej nevie priamo povedat??? Ze nema zaujem o vztah ani nech si ona nenamysla, ze nieco medzi nimi je?